سردار اشتری: خودروهای شیشه دودی توقیف و اعمال قانون می‌شوند

فارس نوشت: فرمانده ناجا گفت:خودروهای بدون پلاک، پلاک مخدوش و خودروهایی که شیشه دودی دارند باید متوقف و اعمال قانون شوند.

سردار حسین اشتری در جلسه جمع بندی نظارت ستادی پلیس راهور ناجا که با حضور اعضاء هیات رئیسه ، معاونین و روسای ناجا برگزار شد ضمن تبریک ایام با سعادت دهه کرامت اظهار داشت: انشاالله این دهه باعث خیر و برکت برای مردم عزیزمان باشد ، خصوصا که انتخابات در این ایام خجسته برگزار می شود، انشاالله با عنایت ائمه و الطاف الهی انتخابات خوبی پیش رو داشته باشیم.

وی اظهار داشت: نظارت از مجموعه ها حرکت خوبی است ، هم برای رده بازرسی شونده و هم برای رده بازدید کننده ، خصوصا از زمانی که اعلام می شود از یگانی بازرسی بعمل خواهد آمد تا زمانی که بازرسی صورت می پذیرد ، مجموعه خود را آماده می کند و کارهای عقب افتاده شان را جبران می کند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در بازرسی ها معایب ، محاسن و نواقص مشخص می شوند و اثر خوبی را در مجموعه در بر دارد. بارها در جلسات اعلام کرده ایم، هر موقع نهادهایی مثل ستادکل ، بازرسی کل کشور و... خواستند از ناجا بازرسی کنند ، ما استقبال می کنیم.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: جمع بندی ها به نفع سازمان است. در نیروی انتظامی تنوع ماموریت بسیار زیاد است و وقتی بازرسان از مجموعه ناجا بازرسی می کنند ، به میزان فعالیت و عملکرد پلیس پی می برند.

فرمانده ناجا ضمن تقدیر و تشکر از رئیس پلیس راهور ناجا و همکارانشان  اظهار داشت: حقیقتا پلیس راهنمایی و رانندگی اقدامات بزرگی را انجام داده است. نوع کار راهور ، کار سخت و اثرگذاری است و همواره در طول شبانه روز مورد قضاوت مردم قرار دارد.

سردار اشتری درخصوص رضایت مندی مردم از عملکرد پلیس راهور گفت: مردم به پلیس راهور اظهار علاقه می کنند و  اینجانب در نظرسنجی ها رضایت مردم را از عملکرد پلیس راهور به وضوح می بینم و قطعا این خدمات برای کارکنان نیز در زندگی شخصی شان برکات زیادی خواهد داشت.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در پلیس راهور نیز بیان داشت: در ادوار مختلف پیشرفت های خوبی در این پلیس صورت گرفته ، اما در دوره سردار هادیانفر کارها با شتاب بیشتری همراه بوده و حرکت رو به جلو و همچنان ادامه دار است ، بنابراین ضرورت دارد پشتیبانی های لازم نیز از این مجموعه صورت گیرد.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: تامین تجهیزات با توجه به تحریم و کمبود اعتبارات و شرایطی که در نیروی انتظامی و کشور وجود دارد بسیار سخت است، البته باید به سمت هوشمندسازی حرکت کنیم.

سردار اشتری در خصوص هوشمندسازی در رده های پلیس تصریح کرد : یکی از این رده ها ، پلیس راهنمایی و رانندگی است که موضوعاتش خدماتی و موردنیاز مردم است، پس باید با سرعت بیشتری حرکت کنیم و قطعا نتیجه آن آورده خوبی برای سازمان خواهد داشت.

وی با تاکید بر اولویت بندی در پشتیبانی از ماموریت ها بیان داشت: درحال حاضر اولویت پشتیبانی و نیازمندی ها ، باید هوشمندسازی پلیس باشد،سه درگاه پلیس راهور ، پلیس آگاهی و گذرنامه در اپلیکیشن پلیس من پیاده سازی شده است و چنانچه مردم بتوانند با این سامانه ارتباط بگیرند ، با یک تحول سیستمی بزرگ در ناجا روبه رو خواهیم شد.

فرمانده ناجا تصریح کرد: سهم دستگاه ها در اجرای کار باید مشخص شود و باید از هر دستگاهی برابر سهم و تعهداتش در اجرای پروژه ها مطالبه گری کنیم و از وزرا بخواهیم که بیشتر همراهی کنند.

وی گفت: انشاالله دولت جدید با انگیزه بیشتری به ناجا کمک کند و از همان اول از این دولت بخواهیم پیگیر امورات بوده و جوابگو باشند.

سردار اشتری در زمینه ارائه خدمات به مردم گفت: خدمات باید سریع و روان باشد مانند سامانه نوبت دهی اینترنتی.

فرمانده ناجا در خصوص آموزشگاه های رانندگی بیان داشت: باید نظارت ها در این آموزشگاه ها بیشتر شود ، ما منبع درآمدی را آماده کرده ایم و تعدادی نیز از این طریق امرار معاش می کنند ، ولی باید بصورت مستمر بر عملکرد آنها نظارت داشته باشیم.

وی در خصوص ترخیص خودروهای رسوبی اعلام کرد: طرح ویژه آزادسازی و ترخیص خودروهای رسوبی در پارکینگ‌ها به مدت دوماه اجرا خواهد شد .

سردار اشتری با اشاره به اجرای طرح ویژه ترخیص وسایل نقلیه توقیفی در سراسر کشور بیان داشت :در راستای افزایش رضایتمندی مردم و ارائه خدمات، تسهیلات ویژه ای از سوی پلیس در نظر گرفته شده که با توجه به مشکلات اقتصادی و تورم، وسایل نقلیه که در حال حاضر وسیله امرار معاش و استفاده مالکان است تحویل آنان شود و کلیه جرایم خودروها اگر مربوط به سال ۹۹ به قبل بوده به اصل خود برمی گردد و هزینه پارکینگ با تعرفه و نرخ مصوب سال1394 محاسبه خواهد شد و همچنین می توانند جریمه های خود را تا یکسال بصورت قسطی پرداخت نمایند ، در این طرح هیچ الزامی برای پرداخت عوارض شهرداری و عوارض آزاد راهی نیست و فعلا برای ترخیص خودرو معاینه فنی نیاز نیست.

وی در خصوص خودروهای بدون پلاک و  پلاک مخدوش گفت: اینگونه خودروها و خودروهایی که شیشه دودی دارند باید متوقف و اعمال قانون شوند ، چون در صورت عدم برخورد زحمات همکاران ما را زیر سوال خواهند برد.

فرمانده ناجا در خصوص تامین معیشت کارکنان بیان داشت: هرچقدر می توانید نیازهای اولیه کارکنان را برآورده کنید که مهمترین نیاز در این مرحله ، تامین مسکن است. همچنین باید به خانواده شهدا ، متوفیان و بازنشستگان توجه بیشتری شود.

47231

کد خبر 1525838

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 24
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  61 2
  آخه چرا این حرف میزنید میدونید الان تو جنوب دمای هوا چند درجه هست؟ اصلا جنوب بودید؟ اگه جرمه چرا ماشین های خارجی شیشه هاشون دودی شرکتیه؟
 • مهیار IR ۱۳:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  37 2
  چرا یک فکری برای تغییرات و تخلفات ماشینها نمی کنید. آخر کار پلیس شده جریمه سرعت و پارک ممنوع. چرا به ماشینها اجازه میدن که گارد فلزی جلو و عقب ماشین ببندن و اینجوری پدر عابر پیاده و ماشینی که باهش برخورد میکنن در بیارن. یا الزام مسخره خودروسازها به نصب چراغ مه عقب که اغلب رننده ها تو شهر روشنش میکنن و میزنه تو چشم راننده ماشین پشتی و یا بوقهای ناهنجار و ... فقط حرف مفت میزنن. اینهم که میگن شیشه دودی بخاطر حفظ حقوق دیگران نیست بلکه بخاطر اینه که نمیتونن توی ماشین و ببینن و جریمه اخلاقی بنویسن.
 • IR ۱۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  55 4
  یه وقت کاری نکنید که مردم یه نفس راحت بکشه. بدبختی های که دولت سر مردم آورده کم نیست نیروی انتظامی هم اضافه شده...
 • ایرانی IR ۱۳:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  32 3
  سردار اشتری علی یه فکری هم برای شیشه های دودی ماشین خمهای خارجی بکنید لطفا نمیشه پول داشت و معاف بود
 • ایرانی IR ۱۳:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  23 3
  سردار اشتری عزیز یه فکری هم برای شیشه های دودی ماشین های خارجی بکنید لطفا نمیشه پول داشت و معاف بود
 • سعید رضوان IR ۱۳:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  32 1
  سردار اشتری عزیز شما آیا از گرمای خوزستان خبر دارید اگر شیشه دودی نباشد. اصلا نمیشه از خونه بیرون آمد لطفا درخصوص خودروهای خوزستانی تجدید نظر بفرمایید.
 • هموطن IR ۱۳:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  20 0
  س.بله اعمال قانون اجرا بشه خوبه ولی برای همه نه اینکه برای ماشینهای عمومی که برچسب دودی گذاشتن اول از ماشینهای دولتی واداری وانتظامی که مردوم به اجرای قانون احترام بزارن اگر ماشینهای اورگان دولتی به چشم دیده نمیشوند پس هیچ اعمال قانونی بدورستی اجرا نمیشه
 • احمد IR ۱۳:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  18 3
  شیشه دودی که دما تا 50درجه درمناطق گرمسیر میرسه واقعا نیاز نیست،
 • IR ۱۴:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  23 1
  جناب سردار الان ماشین های خارجی همشون شیشه دودی دارن یعنی اپشن ماشین های داخلی هم الان این اپشن میزارن باید چکار کنم من الان که ماشینم فابریکی شرکت دودی هست
 • IR ۱۴:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  24 2
  سردار جان شما خودت بیا توافتاب بالی ۵۰ درجه جنوب که اگه یه مرغ بزاریبیرون، بریونی تحویل میگیری بازم میگفتی مردم بیچاره جریمه بشن به خاطر دودی بودن شیشه ماشینشون.
 • Amirarsalan IR ۱۴:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  23 1
  جناب سردار توی خوزستان دمای هوا تا 60 درجه بالا میره، اینجا اگر شیشه دودی نکنیم از گرما میمیرم، کولر ماشین جواب نمیده همه مجبور هستن شیشه دودی کنن حتی ماشینهای نظامی هم شیشه دودی میکنند، آن‌وقت شما می‌گویید شیشیه دودی اعمال قانون شود!؟ اینجا باید گاری هم شیشه دودی کنیم
 • رسول IR ۱۴:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  21 2
  جناب اشتری شما بیا با کولر پراید بدون شیشه دودی تو گرمای55 درجه بندر عباس 2 ساعت رانندگی کن اگه خیس نشدی حرف شما قبول
 • بی نام IR ۱۴:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  15 1
  سردار جان حتما یه سر ب جنوب کشور بزنید حتما نظرتون عوض میشه
 • حسام IR ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  18 2
  قانون فقط مال بدبخت بیچاره هاست.ماشین چندمیلیاردی که شیشش فابریک دودیه چرا اعمال قانون نمیشه
 • IR ۱۴:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  11 3
  باسلام خدمت سردار عزیز وبزرگوار سردار جان این یه چیز واقعا درسته که باید توقیف بشن ولی برا خوزستانی ها بخصوص اهواز وآبادان ودرکل خوزستان یعنی همه شهرهای اهواز واقعا گرمه ماباید چکار کنیم بهترین کولر تو ماشین باشه جواب نمیده مردم مجبورن از پرده یا دودی استفاده کنن آقا هر دستوری میفرمایی مادرخدمتون هستم سردار جان
 • h IR ۱۵:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  13 5
  چرا اخه سردار.خوب بعضیهانمیخوان کسی ازبیرون داخل ماشین رو ببینن مگه گناهه
 • GB ۱۵:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  10 37
  من یکبارسوار همین ماشین ها شدم که شیشه اش دودیه شیشه را را بالا کشید و درها را از داخل باز نمیشد طرف خپخیالش راحت بود و میکگفت هر چه میخوای داد بزن و به شیشه بکوب کسی تو را نمیبینه سر یک چهار راه شلوغ پشت چراغ قرمز هرچه به شیشه میزدم کسی من را نمیدید من را برد خارج شهر اموالم را گرفت و بهم چاقو زد اگر شیشه اش معمولی بود مردم من را میدند و نجاتم میدادند
 • GB ۱۵:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  6 2
  این ماشین های پلاک مخدوش را طولانی مدت توقیف کنید ماشین خرابه و در پارکینگه ولی الان برای ان مدت یک میلیون تومان جریمه امده
 • GB ۱۵:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  8 9
  همسایه ما را در خیابون شبلوغ سوار همین ماشین ها شد و خفتش کردند بدون این که کسی چیزی ببینه
 • علیرضا IR ۱۶:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  15 12
  سلام. سردار تمام مشکلات حل شده .فقط شیشه ها مونده ؟
 • IR ۱۶:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  10 3
  سردار اشتری شما که تو گرمای جنوب نیستی که بدونی شیشه دودی نباشه گرما و آفتاب چیکار میکنه اصلا کولر ماشین جواب میده یا ن .... اصلا درک اینو دارید ؟؟ میتونید بفهمید ؟
 • ج IR ۱۸:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  7 17
  ضمن تشکر از فرمانده انتظامی بابت خودرو های شیشه دودی که گفتن باید جمع شود ممن می شویم
 • بهتره 7حترب IR ۱۸:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  18 3
  ایا توان داریدخودروهای مایه داران همان ا ربابان شما که ازفابریک دودی هستن را نیز توقیف کن ید یانه؟
 • احمد IR ۱۸:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  14 5
  جناب اشتری ایا تاحالا ماشین ت رادر گرمای۶۰درجه خوزستان گذاشته ای یا سوار شده ای تا برای این مورد دستور سفت وسخت صادر کنی