حضور در انتخابات و انتخاب اصلح راه برون رفت کشور و خوزستان از مشکلات است/کم آبی مهمترین مشکل خوزستان

نماینده مردم استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی، راه برون رفت کشور و به خصوص استان خوزستان از زیر بار مشکلات را حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد اصلح دانست.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، آیت الله عبدالکریم فرحانی در جمع سران و بزرگان عشایر عرب منطقه به منظور تجدید میثاق با مقام معظم رهبری برای حضور حداکثری در انتخابات فردا ۲۸ خردادماه، اظهار کرد: خوزستان دارای مشکلات زیادی است که متاسفانه در این زمینه دولت‌ها بسیار کم کاری کرده اند، اما بایستی در این دوره با انتخاب شایسته، نقص‌ها و مشکلات را جبران کنیم.
وی از کم آبی به عنوان یکی از مشکلات عمده کشاورزان خوزستانی نام برد و افزود: به گفته ی مسئولان، خسارت کم آبی برای نخیلات خوزستان بیشتر از جنگ تحمیلی بود که ین متاسفانه از سوء مدیریت مجریان نشات می گیرد.

وی با ابراز ناخرسندی از مسکوت ماندن طرح مقام معظم رهبری در خوزستان، تصریح کرد: مقام عظمای ولایت ۲۰ سال پیش به طور صراحت بر روی مدیریت کشاورزی و آب خوزستان تاکید کردند اما مدیریت اجرایی کشور هنوز آن را انجام نداده است.
نماینده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، حل مشکلات و امنیت کشور را در گرو حضور حداکثری مردم در انتخابات دانست و یادآور شد: بایستی ضمن شرکت گسترده در انتخابات، فرد اصلحی را انتخاب کنیم که مبارزه با فساد و سوء مدیریت در دستور کارش باشد.

46

کد خبر 1526279

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =