رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شعب اخذ رأی/ شهروندان رأی گیری را به ساعات پایانی موکول نکنند

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: استاندار تهران گفت: شهروندان در ساعات اولیه برای رأی گیری مراجعه کنند و این کار را به ساعات پایانی موکول نکنند.

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به لبیک گویی مردم به ندای رهبری مبنی بر حضور در انتخابات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکید این است که شهروندان در ساعات اولیه برای رأی گیری مراجعه کنند و رأی گیری را به ساعات پایانی موکول نکنند.

وی ادامه داد: هیچ مشکلی برای برگزاری انتخابات نداشتیم و امنیت توسط نیروهای انتظامی انجام شده و مورد امنیتی خاصی شاهد نبودیم؛ البته برخی بگو و مگو در انتخابات شوراها بود که برطرف شده و با نظم اخذ رأی انجام می‌شود.

استاندار تهران در مورد آرای ماخوذه خاطرنشان کرد: آنچه تاکنون شاهد بودیم حاکی از این است که نسبت به ادوار گذشته میزان استقبال و مراجعه مردم بیشتر است.

استاندار تهران تأکید کرد: در هیچ شعبه‌ای کمبود تعرفه نداریم و به صورت آنلاین میران تعرفه مصرف شده رصد می‌شود تا هیچ کمبودی در این زمینه احساس شود.

آنچه که برای ما حائز اهمیت است رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است که حامیان بهداشت و جمعیت هلال احمر با حضور در شعب اخذ رأی هم بر وضعیت فاصله گذاری و همچنین رعایت بهداشت فردی و استفاده از ماسک نظارت می‌کنند و گزارشات از سه دانشگاه علوم پزشکی نشان می‌دهد که وضعیت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مناسب است.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1526634

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =