فعالیت ۵۰ اکیپ عملیاتی شرکت توزیع برق استان سمنان در انتخابات ۲۸ خرداد

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان اعلام کرد : برای انتخابات روز جمعه ۲۸ خرداد ماه ، ۵۰ اکیپ اجرایی این شرکت آماده باش کامل بوده و ایفای نقش نمودند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان سید محمد موسوی زاده ضمن قدردانی از تلاش و زحمات کلیه نیروهای عملیاتی و پشتیبانی این شرکت در این امر خطیر گفت : تمامی تجهیزات و همکاران کشیک به استعداد ۱۵۰ نفر در مرکز فوریت های برق آماده خدمت رسانی بوده تا در صورت بروز اشکال یا حادثه احتمالی به ویژه در شعب اخذ رای، اقدام اصلاحی به عمل آورند که خوشبختانه مورد خاصی گزارش و حادث نشده است.

وی افزود : براساس برنامه ریزی صورت گرفته و تشکیل ستاد اجرائی آمادگی برگزاری انتخابات در حوزه ستادی شرکت و مدیریت های توزیع برق در هر شهرستان، کلیه واحدهای اتفاقات و عملیات و تعمیرات خطوط برق ، در روز انتخابات با آمادگی صددرصدی در هشت شهرستان استان نقش آفرینی شایسته ای داشتند.

وی با عنوان این که مدیر کشیک استان در حوزه ستادی مستقر و هماهنگی لازم را بین واحدها به انجام رسانده تصریح کرد: در هر شهرستان، مدیر کشیک و همچنین نیروهای فنی، تخصصی و پشتیبانی کشیک حضور و آمادگی کامل داشته و در راستای تامین برق مطمئن شعب اخذ رأی، همکاری شایسته به عمل آوردند.

48

کد خبر 1527024

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =