پیام شمخانی به رئیسی /تقدیر جهانگیری از مردم ایران

ایرنا نوشت: معاون اول رییس جمهوری در پیامی حضور چشمگیر مردم در انتخابات را نشانه احساس مسئولیت سیاسی نسبت به امروز و آینده کشور دانست.

اسحاق جهانگیری امروز(شنیه، ۲۹ خردادماه) در پیامی با اشاره به برگزاری انتخابات و حضور مردم نوشت: حضور چشمگیر مردم صبور و فداکار ایران در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را به عنوان نشانه‌ای از احساس مسئولیت سیاسی نسبت به امروز و آینده کشور به عموم مردم، نامزدان و منتخبان آنان تبریک می‌گویم.

معاون اول رییس جمهوری تصریح کرد: امیدوارم رییس جمهوری منتخب و نمایندگان برگزیده شهروندان در شوراهای اسلامی شهر و روستا بتوانند با استفاده از همه ظرفیت‌های ملی، پشتیبانی رهبر معظم انقلاب و همکاری همه قوا و نهادهای نظام در حل مسائل و مشکلات کشور و ترسیم آینده‌ای روشن برای همه ایرانیان چه آنان که در این انتخابات رای داده‌اند و چه آنانی که رای نداده‌اند، توفیق یابند.

به گزارش ایسنا، علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی همدر توییتی نوشت: حماسه پرشور حضور در انتخابات۱۴۰۰ را به آحاد مردم، رهبر حکیم انقلاب و جناب آقای رئیسی به عنوان منتخب جمهور تبریک می‌گویم. در ابتدای گام دوم انقلاب بار دیگر اقتدار ایران اسلامی به رخ  روسیاهان پروژه تحریم کشیده شد. آغاز یک شروع نیازمند گام‌های استوارتر از گذشته است.

۲۷۲۱۴

کد خبر 1527049

برچسب‌ها