نماینده مردم بهار و کبوترآهنگ در مجلس شورای اسلامی مشخص شد

فرماندار شهرستان بهار گفت: فتح الله توسلی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، به عنوان نماینده شهرستان‌های بهار و کبودراهنگ به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

به گزارش خبرآنلاین از همدان  ؛ احسان قنبری در گفتگویی با اعلام اینکه فتح‌الله توسلی با کسب ۳۶ هزار رأی و سالار آبنوش با کسب  ۲۲ هزار رأی در صدر رقابت کنندگان این حوزه انتخابی بودند، افزود: در مرحله نخست ۶۹ داوطلب برای تکیه زدن بر کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ ثبت نام کرده بودند که در نهایت پس از بررسی صلاحیت‌ها در هیأت‌های اجرایی و نظارت، رد صلاحیت و انصراف تعدادی از داوطلبان ۲۰ داوطلب برای تصدی یک کرسی مجلس به رقابت پرداختند.

قنبری اضافه کرد: بیش از ۵۰ درصد واجدین شرایط در شهرستان‌های بهار و کبودراهنگ در انتخابات ۱۴۰۰ مشارکت داشتند و سقف شرکت‌کنندگان در شهرستان بهار ۵۰ هزار نفر و در شهرستان کبودراهنگ ۶۰ هزار نفر بود.

فرماندار شهرستان بهار خاطرنشان کرد: در انتخابات ۱۴۰۰ تعداد ۱۲۰ شعبه در شهرستان بهار و ۱۴۷ شعبه در شهرستان کبودرآهنگ آماده جمع‌آوری آرای مردمی برای انتخابات میان دوره‌ای مجلس یازدهم بود.

46

کد خبر 1527094

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =