تخت روانچی از ایرانیان مقیم آمریکا برای شرکت در انتخابات قدردانی کرد

مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در بیانیه ای با تبریک پیروزی حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری منتخب، از ایرانیان مقیم آمریکا که به رغم مزاحمت معدودی از بدخواهان مردم ایران، در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند، قدردانی کرد.

به گزارش خبرآنلاین، سفیر ایران در سازمان ملل در بیانیه روز شنبه خود  به وقت محلی افزود: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران و  نقاط مختلف جهان، یک بار دیگر عزم ملت بزرگ ایران را در تعیین سرنوشت خود به منصه ظهور رساند.

تخت روانچی در این بیانیه تصریح کرد: اینجانب ضمن عرض تبریک به منتخب مردم ایران، حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای رییسی، لازم می دانم از طرف خود و اعضای هیات برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در آمریکا، از هموطنان مقیم ایالات متحده که علیرغم مزاحمت تعداد معدودی از بدخواهان مردم ایران، در مقابل برخی حوزه های رای گیری، در انتخابات شرکت کردند و رای خود را به صندوق انداختند قدردانی نمایم. 

 ایرانیان مقیم آمریکا از ساعت ۸ صبح جمعه به وقت محلی برای شرکت در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۱۹ ایالت و شهر به پای صندوق رای آمدند.

311311

 

کد خبر 1527191

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =