۱ نفر
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵
ایتالیا به ولز هم رحم نکرد

در آخرین شب از دیدارهای گروه A یورو ۲۰۲۰، ایتالیا و سوئیس پیروز شدند، اما ولز همراه با ایتالیا به مرحله بعد رفت و سوئیس باید منتظر بماند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آخرین دیدارهای گروه A یورو ۲۰۲۰ هم برگزار شد که ایتالیا و سوئیس برنده‌های این دیدارها بودند.

در ورزشگاه المپیکوی شهر رم، ایتالیا و ولز به مصاف هم رفتند که آتزوری یک بر صفر برنده شد.

با وجود این که مانچینی به برخی بازیکنان اصلی آتزوری استراحت داده بود، این تیم نمایشی برتر در نیمه نخست ارائه کرد و توسط پسینا روی پاس وراتی به گل نخست در دقیقه ۳۹ رسید. نیمه دوم ولزی‌ها چندان برای زدن گل تساوی فشار نیاوردند و در نهایت این بازی با همان یک گل تمام شد.

ایتالیا به ولز هم رحم نکرد

در ورزشگاه المپیک باکوی آذربایجان هم سوئیس به مصاف ترکیه رفت که سوئیسی‌ها این بازی را ۳ بر یک بردند.

سوئیسی‌ها که برای صعود به برد نیاز داشتند نیمه اول با دو شوت زیبا به هدف‌شان رسیدند. سفروویچ در دقیقه ۶ گل نخست را زد و شکیری با شوتی زیبا در دقیقه ۲۶ فاصله را بیشتر کرد. نیمه دوم این دیدار جذاب هم شاهد گل‌های زیبایی بودیم. قهوه‌چی با شوتی تماشایی دقیقه ۶۲ فاصله را کمتر کرد، اما دقیقه ۶۸ شکیری در ضدحمله‌ای سریع گل دوم خودش و سوم تیمش را زد.

در گروه A، ایتالیا با ۹ امتیاز صدرنشین شد، ولز با ۴ امتیاز و با تفاضل گل ۱+ در رده دوم جای گرفت، سوئیس با ۴ امتیاز و تفاضل گل ۱- سوم شد و ترکیه بدون امتیاز در رده آخر جای گرفت.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1527518

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =