پیام سردار سلیمانی و رئیس خانه احزاب به رئیسی

رئیس خانه احزاب ایران و رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامهایی جداگانه، پیروزی ابراهیم رئیسی را در انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سیدشهاب الدین صدر، رئیس خانه احزاب ایران در پیامی، پیروزی سیدابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: 

بسمه تعالی
پیروز بزرگ انتخابات، ملت ایران است.  مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

ملت غیور و قهرمان ایران اسلامی 

سلام علیکم؛برگزاری انتخابات روز 28 خردادماه با حضور گسترده شما ملت بصیر و آگاه باعث خشنودی دوستداران و علاقه مندان به انقلاب اسلامی در سراسر جهان و شکست و ناکامی دشمنان کینه توز گردید.
در چند ماه گذشته ابر قدرتها و رسانه های بیگانه تمام تلاش خود را برای تحریم و کم فروغ کردن انتخابات و حضور مردم در پای صندوق های رای کردند اما با همت و اراده راستین شما مردم عزیز و انقلابی تمامی توطئه های آنان خنثی و روز 28 خرداد، روز پیروزی ملت ایران در انتخابات و آزمون بزرگ ملی در تاریخ سیاسی کشور عزیزمان ثبت شد.
 این پیروزی بزرگ را به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و ملت قهرمان ایران اسلامی و احزاب و گروههای سیاسی که با تلاش و برنامه ریزی انقلابی موجب شور و نشاط سیاسی در کشور گردیدند و منتخب شایسته انتخابات ریاست جمهوری حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای سید ابراهیم رئیسی و کلیه منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور و میاندوره ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری تبریک و تهنیت می گوییم. امیدواریم که رئیس جمهور منتخب با انتخاب کابینه ای انقلابی، دلسوز و کارآمد و همکارانی شایسته جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم اقدامات جدی انجام داده و روز به روز بر عزت و اقتدار و سربلندی میهن اسلامی مان بیافزایند. 
دکتر سید شهاب الدین صدر
رئیس خانه احزاب ایران

همچنین سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج در پیامی جداگانه پیروزی رئیسی را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

پیام سردار سلیمانی و رئیس خانه احزاب به رئیسی

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر بزرگوار جناب حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب ایران اسلامی
با عرض سلام و تحیات
بدون شک حضور غرور آفرین ملت شریف و انقلابی ایران اسلامی آغاز دوباره ای بر پایان توهمات بیگانگان و کوتاه نمودن دست ایادی کفر از این سرزمین گردید ، حضوری که امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) آن را به پیروزی  بزرگ ملت ایران تعبیر نمود.
اینجانب موهبت  جلب اعتماد مردم ایران در کسوت رئیس جمهور منتخب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک عرض نموده و به نمایندگی از  خیل عظیم بسیجیان و با استفاده از ظرفیت عظیم این شجره طیبه ، آمادگی بسیج را برای همکاری همه جانبه در جهت رشد و تعالی کشور در تمامی زمینه ها اعلام می نمایم و امیدوارم برکت شور ، شعور و حماسه انقلابی مردم در این انتخابات باشکوه و دشمن شکن، موجب عزت ، افتخار و سربلندی ملت عزیز ، کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردد .
توفیق روزافزون شما برادر ارجمند را در خدمت جهادی به مردم عزیز به ویژه قشر محروم جامعه در پرتو عنایات خاصه بقیه الله الاعظم ارواحنافداه و با تاسی به رهبر فرزانه انقلاب از خداوند متعال خواستارم
سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی

27219

کد خبر 1527842

برچسب‌ها