سه جریمه و محکومیت ۹۰ ارومیه در یک هفته

باشگاه ۹۰ ارومیه طی یک هفته سه بار جریمه و محکوم شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، ۹۰ ارومیه را سه بار در یک هفته جریمه و محکوم کرد.

جریمه اول و دوم:

بنا به اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تیم ۹۰ ارومیه بدلیل اتفاقات رخ داده در بازی ۱۲ خرداد با قشقایی شیراز به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور تعدادی تماشاگر و یکی از مسئولین در داخل زمین به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی قطعی محکوم شده که درصورت تکرار تخلفات از برگزاری مسابقات خانگی نیز محروم خواهد شد.

همچنین یحیی بهاری مدیرعامل تیم ۹۰ ارومیه نیز به دلیل بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت مبلغ ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد که در صورت تکرار تخلفات، تنبیهات شدیدتری نسبت به وی اعمال خواهد شد.

همچنین تیم ۹۰ بدلیل اتفاقات رخ داده در بازی ۲۴ خردادماه با چوکا تالش، یحیی بهاری، مدیر تیم ۹۰ بدلیل تخلفات که رفتار غیرورزشی با نماینده فدراسیون و اهانت به وی و با توجه به سوابق قبلی و در خور صدور تشخیص داده شده با قرار دستور موقت به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی از همراهی تیم و حضور در تمامی مسابقات معلق و محروم شده است که این حکم قابل تجدید نظر است.

جریمه سوم

بنا به اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های ۹۰ ارومیه و خوشه طلایی ساوه از سری رقابتهای لیگ دسته اول در حالی برگزار شد که از سوی نادر آقازاده، مربی ۹۰ ارومیه تخلفانی مبنی بر رفتار غیر ورزشی رخ داد. وی طبق ماده ۶۰ به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای فوق قطعی است.

به دلیل تخلف کریم عزیزی، منتسب به تیم ۹۰ ارومیه مبنی بر بروز رفتار تحریک آمیز، وی به مدت دو جلسه از ورود به استادیوم های محل برگزاری مسابقه محروم است. این رای قابل تجدید نظر است.

یحیی بهاری، مدیر تیم ۹۰ ارومیه بخاطر رفتار غیر ورزشی به توبیخ کتبی محکوم شد. رای فوق قطعی است.

همچنین اکبر صغیری، مربی تیم خوشه طلایی به دلیل رفتار غیر ورزشی نسبت به مربی تیم مقابل قبل از شروع مسابقه و اتخاذ تشنج در روند بازی که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی محکوم شد. رای فوق قطعی است.

بهمن حسنی، مربی تیم ۹۰ ارومیه نیز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. رای فوق قطعی است.

تیم ۹۰ ارومیه به دلیل سوء رفتار تیمی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. رای فوق قطعی است.

46

کد خبر 1528647

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =