راننده اتوبوس خبرنگاران بازداشت شد / مسئولین آذربایجان‌غربی این حادثه را تسلیت گفتند

بعد از حادثه ناگوار روز گذشته برای اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست در نقده، راننده اتوبوس بازداشت شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت: راننده اتوبوس حامل خبرنگار جهت بررسی‌های بیشتر بازداشت شده و تحقیقات همه جانبه برای مشخص شدن علت حادثه در حال انجام است.

او افزود: متعاقب تماس رییس حوزه ریاست قوه دستورات لازم به رییس دانشگاه علوم پزشکی درخصوص روند درمان واقدامات سریع وعاجل جهت مداوای مصدومین صادر شد.

استاندار آذربایجان‌غربی این حادثه را تسلیت گفت

پیام تسلیت استاندار آذربایجان غربی درپی درگذشت جان باختن دوتن از خبرنگاران در حادثه واژگونی اتوبوس در نقده

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون

جان باختن دوتن از خبرنگاران پرتلاش و متعهد عرصه رسانه خانم ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی از خبرگزاری های ایسنا و ایرنا بر اثر واژگونی اتوبوس در محور نقده مایه تاثر و تاسف شدید اینجانب گردید.

دوستان خبرنگار که همواره برای انعکاس دستاوردهای نظام همراه دولت بوده و هستند متاسفانه بر اثر حادثه ای دلخراش دچار مصدومیت شده و دوتن از بانوان فرهیخته این عرصه نیز جان خودشان را از دست دادند.

ضمن عرض تسلیت خدمت جامعه رسانه ای کشور و خانواده های این عزیزان و عذر خواهی بابت اتفاق تلخ رخ داده، امیدواریم که ما را نیز در غم خود شریک بدانند. با توجه به پیگیری های ریاست محترم جمهور و دیگر مقامات ارشد کشور، علاوه بر رسیدگی کامل به درمان عزیزان مصدوم، به طور قطع با مقصران احتمالی این حادثه برخورد لازم صورت خواهد گرفت. برای مصدومین شفای عاجل و برای دو عزیز از دست رفته غفران الهی از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

محمدمهدی شهریاری
استاندار آذربایجان غربی

پیام تسلیت فرماندار ارومیه

فرماندار ارومیه در پی درگذشت دو خبرنگار در حادثه واژگونی اتوبوس، تسلیت گفت.

به نام خدا
حادثه تلخ واژگونی اتوبوس خبرنگاران عزیزی که دلسوزانه پیگیر روند احیای دریاچه ارومیه بودند، بسیار تأثرانگیز است.
ضمن عرض تسلیت درگذشت دو بانوی محترم به خانواده های معزز داغدیده، جامعه خبری کشور و بخصوص همکاران این عزیزان در خبرگزاری های ایرنا و ایسنا، از ایزد یکتا برای آنها رحمت واسعه، بازماندگان صبر و برای دیگر آسیب دیدگان حادثه آرزوی سلامتی دارم.
رسول مقابلی
فرماندار شهرستان ارومیه

روز گذشته در پی حادثه واژگونی حامل خبرنگاران محیط زیست در راه بازدید از پروژه‌های احیای دریاچه ارومیه، دو بانوی خبرنگار درگذشته و چند تن نیز زخمی شدند که هم‌اکنون در بیمارستان و یا مرخص شده اند.

46

کد خبر 1528694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =