سه کتابدار استان سمنان، اعضای منتخب ششمین دوره شوراهای اسلامی روستاها شدند

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان گفت: زهرا مومن‌آبادی، مسئول کتابخانه عمومی شیخ محمود مزدقانی ؛مرضیه بهادری، مسئول کتابخانه عمومی ابن یمین فریومدی و مجتبی ارغند،مسئول کتابخانه عمومی حضرت علی اکبر (ع) منتخبین مردم روستاهای مومن‌آباد ، فریومد و نردین در ششمین انتخابات شوراهای اسلامی روستا شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، محمد طاهریان ضمن تبریک به این منتخبان گفت: شورا نماد رشد و توسعه هر منطقه است و با مشارکت مردم، شورا و سایر دستگاه‌ها می‌توان شهر و روستای زیبا و توسعه‌یافته داشت.
وی افزود: منتخبین شوراها باید خود را مسئول در برابر رأی مردم که هر رأی، برگ اعتمادی به آن‌ها است بدانند و با جدیت و پشتکار به حل مسائل شهری و روستایی بپردازند.
طاهریان با تأکید بر اینکه فعالیت کتابداران کتابخانه‌های عمومی شیخ محمود مزدقانی روستای مومن‌آباد ، ابن یمین فریومدی روستای فریومد و حضرت علی اکبر (ع) روستای نردین کم‌نظیر است گفت: مردم بارأی و انتخاب خود وظیفه سنگینی را در جهت اعتلا و آبادانی روستا بر دوش این کتابداران گذاشته‌اند که امیدواریم این عزیزان با عملکرد مناسب جوابی شایسته به اعتماد مردم دهند.

46

کد خبر 1528713

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =