تولیدکنندگان در خط مقدم جبهه اقتصادی قرار دارند

استاندار قزوین با بیان اینکه تولیدکنندگان و صنعتگران جهادگران‌ خط مقدم جبهه اقتصادی هستند، گفت: حمایت از این قشر در چارچوب قانون ضروری است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛  هدایت الله جمالی پور، استاندارقزوین در بازدید از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی خرمدشت در جمع خبرنگاران گفت: در شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه مهم‌ترین رسالت مدیران استانی و اقتصادی حمایت از تولید و سرمایه گذاری است.

او اظهار کرد: بازدید مدیران استان قزوین از واحدهای صنعتی بصورت مستمر و با هدف رفع موانع تولید، ایجاد رونق اقتصادی و تحقق جهش تولید انجام می گیرد.

نماینده عالی دولت در استان قزوین تاکید کرد: رفع چالش های پیشروی صنایع این استان می تواند تاثیر بسزایی بر اقتصاد آن داشته باشد.

او افزود: در حال حاضر توسعه شهرک‌های صنعتی به عنوان یک راهبرد مدنظر قرار گرفته است تا زمینه برای فعالیت سرمایه‌گذاران و تداوم پویایی و خلاقیت فراهم شود.

جمالی پور ادامه داد: به همین منظور تمامی دستگاه‌های اجرایی به‌ منظور حمایت و پشتیبانی از بنگاه‌های اقتصادی و تولیدی، شرایطی را در راستای رفع مشکلات و تحقق شعار محوری سال فراهم کرده‌اند تا واحدهای تولیدی در زمینه تامین آب، برق و گاز و توسعه خدمات زیربنایی مشکلی نداشته باشند.

او یادآورشد: در این بازدید ها مشکلات واحدهای تولیدی که به هر دلیلی با موانع و محدودیت هایی مواجه، راکد یا نیمه فعال هستند؛ آسیب‌شناسی و به صورت میدانی، مورد بررسی قرار می گیرد.

جمالی پور اضافه کرد: در بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی که هر هفته صورت می گیرد از نزدیک با مشکلات تولیدکنندگان آشنا شده و در محل برای رفع برخی از آنها دستور لازم را صادر و یا به کارگروه رفع موانع ارجاع داده می شود.

استاندار قزوین تاکید کرد: با توجه به شعار سال با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها همه موظف هستیم تا با همکاری و همراهی هم چرخ تولید سریعتر بچرخد.

او افزود: همه ما می دانیم کشور امروز در شرایط تحریم قرار دارد و به همت جوانان و تولیدکنندگان این تحریم ها را پشت سر خواهیم گذاشت و آینده از آن ملت سرافراز ایران است.

قابل ذکر است استاندار قزوین از خط تولید سه واحد تولیدی رویای شیرین خواب تولید کننده تشک تختخواب با استغال ۱۱نفر و سرمایه گذاری ۶۰میلیارد ریال ، کارخانه ارم فراز خرمدشت تولید کننده کارتن و جعبه بسته بندی با اشتغال ۱۲نفر و سرمایه گذاری ۹۰میلیارد ریال و  شرکت فراز دانه آوند تولید کننده خوراک دام طیور آبزیان و مکمل های غذایی بازدید کرد.

در این بازدید استاندار قزوین را قبادی معاون اقتصادی استاندار، طاهری فرماندار تاکستان، افضلی رئیس سازمان صمت و خانپور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین را همراهی کردند.

46

کد خبر 1528731

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =