استاندار آذربایجان‌غربی: نمی‌گذاریم خون خبرنگاران پایمال شود

استاندار آذربایجان‌غربی با ابراز تاسف از حادثه رخ داده در خصوص واژگونی اتوبوس خبرنگاران محیط زیستی در نقده گفت: اگر چه هماهنگی لازم از سوی ستاد احیای دریاچه ارومیه برای سفر خبرنگاران با استانداری آذربایجان‌غربی صورت نگرفته بود و ما در جریان این برنامه نبودیم اما معتقدیم همه ما در بروز این حادثه تلخ مقصریم.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، محمدمهدی شهریاری با انتقاد از برخی رفتارهای نادرست رسانه‌ای در خصوص مصاحبه پیشین خود در دقایق نخست پس از حادثه واژگونی اتوبوس مبنی بر طبیعی بودن این اتفاق گفت: منظور من این بوده که اتوبوس شرایط فنی لازم را طبق گفته پلیس راه داشته است اما این موضوع به هیچ وجه نافی خطاهای رخ داده نیست.

وی اضافه کرد: طبق گزارش پلیس راه، این اتوبوس دارای معاینه فنی بود.

استاندار آذربایجان‌غربی با بیان اینکه اگر چه مدارک این اتوبوس طبق گفته مسوولان پلیس راه، درست بود اما به طور قطع ابعاد حادثه مورد بررسی قرار می گیرد و اجازه نخواهیم داد خون این دو عزیز پایمال شود.

شهریاری با انتقاد از بی توجهی مسوولان ستاد احیای دریاچه ارومیه در خبرندادن به مسوولان استانی در برگزاری این تور رسانه ای گفت: ما هیچ اطلاعی از این سفر نداشتیم در حالی که باید با اطلاع ما، این برنامه برگزار می شد.

وی با اشاره به پیگیری موضوع از طریق رییس دفتر رییس جمهوری، وزیر کشور و دیگر مسوولان کشوری افزود: همه ابعاد موضوع به دقت مورد بررسی قرار می گیرد.

48

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1528812

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =