می‌خواهیم باخت دور رفت به استقلال را جبران کنیم

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل استقلال حضور پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در شرایطی که امیر قلعه نویی، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در نشست خبری پیش از مسابقه با استقلال حضور نیافت، سعید الهویی دستیار او در جمع خبرنگاران حاضر شد و به صحبت در مورد دیدار مقابل استقلال پرداخت.

الهویی در ابتدا گفت: استقلال تیمی خوب با کادر فنی و مدیریتی خوب و تجربه زیاد است ، این تیم کیفیت فنی خوبی از خودش نشان داده ولی نباید فراموش کنیم گل گهر امسال فوتبال با کیفیت و با سبک به خصوص سرمربی تیم ارائه کرده و با هدایت قلعه نویی در یک زمان کوتاه به موفقیت های بزرگی رسیده است. امیدوارم بازیکنان ما با تمرکز کافی برای اینکه کمترین اشتباه را داشته باشند وارد زمین شوند تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.بازی فردا برای هر دو تیم بسیار سخت و یک عضو جامعه هم داور بازی است که امیدوارم داور بازی فردا روز خوبی داشته باشد و عدالت خوبی  در زمین اجرا شود. شعار سال گذشته ما عدالت در داوری بود ولی می خواهیم آن را توسعه بدهیم.ما از جامعه داوری و از فدراسیون می خواهیم VAR را هر چه سریعتر وارد ایران کنند چون حلقه گمشده فوتبال ایران است و می تواند باعث عدالت در فوتبال شود.

الهویی ادامه داد: مطمئنا استقلال، گل گهر، فولاد، تراکتور و آلومینیوم جایگاهی در جدول داریم که می توانیم جایگاه بهتری برای خودمان در پایان فصل متصور شویم. بعد از بازی فردا 6 بازی دیگر باقی مانده و هر نتیجه ای رقم بخورد 6 مسابقه دیگر فرصتی است تا با موفقیت لیگ را تمام کنیم. ما هم به بازی فردا به چشم بازی 3 امتیازی نگاه می کنیم و نه چیز دیگر. ساختار دفاعی استقلال قابل احترام است ولی نباید باخت ما در دور رفت را به ساختار دفاعی این تیم ربط بدهیم. آن روز یکی از خارق العاده ترین عملکردهای دروازه بان ها را در لیگ برتر از رشید مظاهری دیدیم و حق ما در آن مسابقه با توجه به موقعیت هایی که ایجاد کردیم پیروزی بود.حلقه مفقوده ما در آن بازی عدم تمرکز بود و امیدوارم فردا در ساختار دفاعی و هجوم طوری عمل کنیم که نتیجه دیدار رفت را جبران کنیم.

دستیار امیر قلعه نویی در پایان گفت: در این 5-6 سال  تا جایی که یادم است تقابل تیم های آقای قلعه نویی با تیم های تراکتور، استقلال، سپاهان و فولاد جذابیت های زیادی داشته  چون او هیچوقت زیبایی های بازی را فدای نتیجه نمی کند.او نگاه تهاجمی به بازی و یک جمله معروف دارد که می گوید ترجیح می دهم که یک بازی را 3 بر 2 ببریم تا یک بر صفر برنده شویم.این بازی هم پخش زنده می شود و جذابیت دارد و امیدوارم فردا شاهد یک فوتبال زیبا باشیم.خوشبختانه مصدوم و محروم نداریم، امروز تمرین آخر را انجام می دهیم و بر اساس شرایط تمرین تصمیم گرفته می شود که چه بازیکنی به میدان برود و چه بازیکنی بازی نکند.برای زاهدی فر(داور مسابقه) هم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم عدالت رعایت شود.از رسانه ها هم می خواهم فقط یک صحنه را بولد نکنند و خوشحال می شویم که دو تیم فردا فوتبال جوانمردانه ای داشته باشند.

254 251

کد خبر 1528822

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =