تکمیل احداث دسترسی شرقی چهارراه گلوبندک به ایستگاه متروی ‍۱۵خرداد

فارس نوشت: پیشرفت عملیات احداث دسترسی شرقی زیرگذر چهارراه گلوبندک به ایستگاه مترو ۱۵ خرداد، از مرز ۸۰ درصد گذشت.

«علی پیوسته» مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: اجرای اقدامات پیش‌نیاز به‌منظور فراهم ساختن شرایط نصب آسانسورهای ۱۶ ۳۰ نفرِ در دو جبهه جنوب شرقی و شمال شرقی زیرگذر چهارراه گلوبندک ادامه دارد.

وی همچنین با اعلام اتمام فعالیت‌های مربوط به بتن‌ریزی کف و دیواره‌ها در ورودی شرقی زیرگذر، از ادامه تلاش‌ها به‌منظور بتن‌ریزی سقف در این جبهه کاری خبر داد و گفت: درحالی‌که عملیات حفاری، بتن‌ریزی کف و دیواره‌های سازه نهایی و نیز سقف تونل باهدف فراهم ساختن شرایط اتصال تونل دسترسی شرقی زیرگذر به ایستگاه مترو ۱۵ خرداد انجام‌شده است، انجام اقدامات لازم درزمینهٔ نازک‌کاری، نصب تأسیسات و تأمین روشنایی این بخش در دستور کار قرار دارد.

گفتنی است با بهره‌برداری زیرگذر چهارراه گلوبندک، ضلع غربی خیابان ۱۵ خرداد از زیر خیابان خیام به ضلع شرقی آن متصل شده و درنتیجه مشکل تداخل تردد پیاده و سواره در خیابان خیام و چهارراه گلوبندک برطرف خواهد شد. تسهیل امکان دسترسی به ایستگاه مترو در ضلع شرقی و غربی بازار از دیگر نتایج بهره‌برداری از این پروژه است؛ امری که در اسفندماه سال گذشته در مورد دسترسی غربی محقق شد.

۴۷۲۳۱

کد خبر 1530367

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =