اولین واکنش حماس به حمله اسرائیل علیه غزه

ایسنا نوشت: سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس حمله بامداد امروز (جمعه) جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به غزه را تلاشی نمایشی از سوی این رژیم برای جلب رضایت شهرک‌نشینانش در اراضی اشغالی خواند.

به گزارش فلسطین الیوم، فوزی برهوم، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در سخنانی نسبت به حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به چند منطقه در نوار غزه واکنش نشان داد.

وی در این باره اظهار کرد: حمله هوایی دشمن صهیونیستی به یکی از مواضع مقاومت در نوار غزه، صرفا تلاشی نمایشی برای متقاعد کردن شهرک نشینان و سرپوش گذاشتن بر بحران‌های فزاینده این رژیم است.

برهوم تأکید کرد: این حمله عزم و مقاومت شجاعانه مردم ما را برای ادامه مبارزه به اشکال مختلف و استفاده از ابزار مقاومت برای گرفتن حق و حقوقشان تغییر نخواهد داد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این مقاومت است که طبق یک چشم‌انداز مشخص ابتکار عمل و مدیریت میدان را در دست گرفته و مسیر برخورد با این دشمن را تعیین می‌کند و آن را ناگزیر به احترام گذاشتن به حقوق ملت فلسطین و بازنگری در سیاست‌ها و اقدامات ظالمانه‌اش می‌کند.

این اظهارات پس از آن مطرح شد که آویخای ادرعی، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی بامداد امروز در توییتی نوشت که جنگنده‌های این رژیم چند حمله به غزه انجام داده و یک سایت تولید کننده لوازم جنگی وابسته به جنبش حماس را هدف قرار دادند.

وی مدعی شد که این حملات در پاسخ به پرتاب بالن‌های آتش‌زا از نوار غره به سمت اراضی اشغالی انجام شده است.

311311

کد خبر 1531310

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =