نگرانی از افزایش مبتلایان به کرونا در قزوین

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای قزوین گفت: اگرچه استان قزوین در رعایت دستورالعمل‌ها به واسطه مدیریت خوب ستاد کرونا در جایگاه بالایی قرار دارد اما هنوز نگران هستیم و کوچکترین غفلت موجب افزایش مبتلایان می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ منوچهر حبیبی، جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای قزوین در ستاد مقابله با کرونا با بیان اینکه کرونا در کشور جان دوباره گرفته است، گفت: اگرچه استان قزوین در رعایت دستورالعمل‌ها به واسطه مدیریت خوب ستاد کرونا در سه یا چهار جایگاه بالای کشور قرار دارد اما هنوز نگران هستیم و کوچکترین غفلت موجب افزایش مبتلایان می شود.

معاون استاندار ادامه داد: نگرانی هایی در خصوص پذیرش مسافر در هتل ها و اقامتگاه های استان وجود دارد که امیدواریم با نظارت ها و مراقبت های جدی از ورود استان به مرحله جدید شیوع بیماری جلوگیری کنیم. 

حبیبی اظهار کرد: رستوران‌ها و نانوایی‌ها نیز باید به صورت ویژه مورد نظارت قرار بگیرند، هرچند تاکنون همکاری‌های خوبی در این بخش صورت گرفته اما لازم است نظارت جدی گرفته شود.

او افزود: طبق دستور استاندار باید آمار بیماری‌ها به صورت نقطه‌ای و منطقه‌ای استخراج شود و در اختیار فرمانداران قرار بگیرد تا بتوانند با توجه به وضعیت هر منطقه تصمیم بگیرند چون کنترل هر منطقه و ناحیه برعهده فرمانداران است.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونای قزوین تصریح کرد: واکسیناسیون به خوبی انجام شده است و امیدواریم بااختصاص واکسن‌های بیشتری به استان قزوین بتوانیم تعداد بیشتری از شهروندان را واکسینه کنیم.

46

کد خبر 1532009

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =