ناوگان باری آذربایجان‌غربی، ۲۰۰ هزار تن کالای اساسی از بنادر جنوبی کشور حمل کردند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان‌غربی از حمل ۲۰۰ هزار تن کالای اساسی دپو شده در بنادر جنوبی کشور توسط ناوگان باری استان در سالجاری خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، ارسلان شکری با اعلام این خبر گفت: از اواسط خردادماه سال جاری موضوع تخلیه بنادر جنوبی کشور از کالاهای دپو شده و اساسی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی در دستور کار قرار گرفته و در این راستا تاکنون ۲۰۰ هزار تن کالای اساسی توسط ناوگان باری استان به آذربایجان‌غربی جهت توزیع حمل شده است.

شکری ادامه داد: برای حمل این میزان کالای اساسی بالغ بر ۱۵۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای استان به بنادر جنوبی کشور اعزام شده اند که موضوع تخلیه بنادرو حمل کالاهای اساسی و نهاده های دامی به استان  بصورت مستمر ادامه خواهد داشت.

وی اظهار داشت : با توجه به جلسات متعددی که طی روزهای اخیر با تشکل های صنفی بخش حمل و نقل کالای استان و دستگاه‌های ذینفع برگزار گردیده انتظار می رود روند جابه‌جایی و حمل کالاهای اساسی مربوط به استان آذربایجان‌غربی از پایانه بار بندر امام (ره) سرعت گیرد.

این مقام مسئول با اشاره به ابلاغ به کلیه شرکت های حمل و نقل جهت تخصیص کامیون های ملکی برای حمل کالاهای اساسی از بنادر تصریح کرد: به منظور مدیریت صحیح ناوگان اعزامی به بنادر جنوبی کشور و هدایت ناوگان بومی به مراکز بارگیری محولات استان، نماینده این اداره کل در بندر امام خمینی اعزام شده و در محل تا زمان فعالیت ناوگان استان حضور دارد.

شکری یادآور شد: با امکان صدور بارنامه الکترونیگی از مبدآ بندر امام به استان و تسهیل فرآیندهای مربوطه شاهد تحریک بیشتر و انتقال سریع تر کالاها خواهیم بود.

48

کد خبر 1532034

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =