سرقت از خانه شوهر با همدستی پسرخاله/ با اموال مسروقه آپارتمان خریدیم

شرق نوشت:اسفند سال گذشته پرونده‌ای به پلیس آگاهی تهران ارجاع و مشخص شد شاکی همراه همسرش برای خرید، منزل خود را ترک کرده بود که سارقان وارد خانه شدند و اموالش به ارزش تقریبی پنج میلیارد ریال را سرقت کردند.

کارآگاهان در بررسی‌های خود دریافتند سارقان از محل نگهداری طلاجات اطلاع داشتند. همچنین معلوم شد مال‌باخته مدتی است با همسرش دچار اختلاف شده است. در ادامه مشخص شد همسر شاکی با فردی سابقه‌دار در ارتباط است.با دستگیری متهم سابقه‌دار،او به سرقت اعتراف کرد و گفت: همسر شاکی دخترخاله‌ام است که از کودکی عاشق یکدیگر بودیم و قصد ازدواج داشتیم، ولی با مخالفت خانواده‌ها مواجه شدیم. دخترخاله‌ام پس از چند سال زندگی مشترک قصد جداشدن از شوهرش را دارد. او از من درخواست کرد طلاجات، لپ‌تاپ و گوشی تلفن همراه او را که از دوران نامزدی، عقد و در مناسبت‌های مختلف هدیه گرفته از محل سکونتش خارج کنم و من هم این کار را انجام دادم.

متهم ادامه داد اموال مسروقه را به مبلغ 300 میلیون تومان فروخته و با فراهم‌کردن مبلغ یک آپارتمان، آن را برای دخترخاله‌اش خریده تا آنها پس از طلاق این زن با یکدیگر در آنجا زندگی کنند. در ادامه تحقیقات پلیسی همسر شاکی نیز دستگیر شد.

23302

کد خبر 1532797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =