دو نقص فنی بزرگ برق در تهران/ قطعی‌های ۴ ساعته برق در شرق، شمال و جنوب غرب پایتخت

تسنیم نوشت: بروز دو نقص فنی بزرگ در شبکه برق تهران، یکی در شبکه انتقال و فوق توزیع و دیگری در شبکه توزیع برق منجر به بروز قطعی های حدودا ۴ ساعته برق در مناطق مختلف پایتخت شده است.

از حدود ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲ ظهر امروز، بخش‌های مختلف جنوب غرب، شرق و بخش های از شمال پایتخت دچار قطعی برق شدند.

پیگیری ها حاکی از بروز دو نقص فنی بزرگ در شبکه برق تهران است. یکی از این اشکالات فنی مربوط به شبکه انتقال و فوق توزیع برق در شرق استان بوده که منجر به ایجاد قطعی های حدود ۴ ساعته برق در بخش هایی از شرق و شمال پایتخت شده و دیگری مربوط به اشکال در شبکه توزیع برق است که منجر به قطعی حدود ۴ ساعته برق در مناطقی از جنوب غرب تهران شده است. این قطعی های برق همچنان در این مناطق ادامه دارد.

در این زمینه دقایقی پیش، شرکت برق منطقه ای تهران با صدور اطلاعیه ای از بروز نقص فنی در شبکه برق تهران عذرخواهی کرد.

دو نقص فنی بزرگ برق در تهران/ قطعی‌های ۴ ساعته برق در شرق، شمال و جنوب غرب پایتخت

متن این اطلاعیه بدین شرح است: "به اطلاع شهروندان و مشترکین برق در شهر تهران به ویژه مناطق شرق و شمال شرق می رساند که به دلیل بروز پاره ای از مشکلات فنی در شبکه انتقال و گرمای بیش از حد هوا، شبکه برق با محدودیت هایی در تأمین برق مواجه می باشد. گروه های تعمیراتی و رفع عیب با حداکثر توان در حال رفع محدودیت ها و بازگرداندن شبکه به حالت عادی هستند. ضمن پوزش به خاطر محدودیت های پیش آمده، به مشترکان گرامی اطمینان می دهیم بنحوی اقدام خواهد شد که در اسرع وقت مشکل یاد شده مرتفع گردیده و تأمین برق به حالت عادی بازخواهد گشت. جا دارد از تمامی مشترکان که با مصرف بهینه برق در تابستان بسیار گرم امسال با خادمین خود در صنعت برق در امر نیرورسانی همکاری می کنند قدردانی نماییم. "

بررسی های تسنیم نشان می دهد که رفع عیوب مذکور در شبکه انتقال و فوق توزیع شرق استان تهران و شبکه توزیع جنوب غرب شهر تهران، تا حدود ۴ بعدازظهر امروز ادامه خواهد داشت.

‌۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1533018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =