با بازسازی آپارتمان یا ویلا، فرصتی دوباره به خانه رویایی تان بدهید!

در دنیای امروز و همچنین در دنیای معماری، ساختمان ها، منازل و بناهای مختلف دارای اهمیت فراوانی برای ما هستند. هر یک از ساختمان ها کارکرد های متفاوتی دارند که در ساخت آن ها تاثیر به سزایی می گذارد. به عنوان مثال استفاده از ساختمانی که در ابتدا به منظور کار های اداری ساخته شده است، به جای ساختمان آموزشی، می تواند از بازدهی آن کم کند. چرا که فضایی که ما برای کاری به خصوص در آن قدم می گذاریم در روند کاری و رضایت ما موثر است.

بازسازی واقعی در اصل بازسازی است که با استفاده از همان مواد و همان روش های ممکن پس از تحقیقات گسترده منابع انجام شده است. اغلب از اجزای اصلی موجود استفاده می شود. این نوع بازسازی را بیش از هر چیز می توان در بناهای دارای اهمیت فرهنگی و تاریخی یافت، که بعداً به عنوان اشیایی برای مشاهده عمل می کنند و به عنوان موزه مورد استفاده قرار می گیرند. به عنوان نمونه می توان به اتمام کلیسای جامع کلن اشاره کرد که سرانجام در اواخر قرن نوزدهم با کشف نقشه های اصلی ساخت و اجرای آن ها به اتمام رسید.

با این حال، ساخت یک ساختمان با کارکرد جدید می تواند کاری زمان بر و همین طور هزینه بر باشد که انجام آن سخت است. معماران و سازندگان ساختمان در طی سال ها دریافته اند که می توان ساختمانی با کارکرد خاص را از طریق بازسازی به ساختمان مد نظر خود تبدیل کرد. بازسازی منازل و ساختمان ها، می تواند برای تغییر کارکرد آن ساختمان، بهبود کارکرد آن و یا حتی نوسازی آن باشد. مجموعه ی دکوطرح در این بخش قصد دارد زیر بخش های مختلف بازسازی را عنوان کرده و شما را با هر یک آشنا سازد. با ما همراه باشید.

بازسازی ویلا

شما ممکن است قصد فروش خانه ی خود را داشته باشید. شاید هم بخواهید خانه ی قدیمی خود را بازسازی کرده و در فضایی متفاوت و بهتر زندگی کنید. در هر صورت خرید خانه ی جدید با این هزینه های کنونی باید آخرین چیزی باشد که شما به آن فکر می کنید.

بازسازی ویلا به آن معناست که شما بسیاری از موارد برای تغییر منزل خود را در نظر خواهید داشت. از جمله اینکه چگونه می توانید یک پیمانکار خوب پیدا کنید، چگونه می توانید هزینه ها را کاهش دهید و مهم تر از همه این که چگونه ایده های ذهن خلاق خود را به واقعیت تبدیل کنید. ما برخی از معتبر ترین منابع نوسازی و بازسازی خود را مورد استفاده قرار داده ایم و با توجه به پروژه هایی که در طی سال ها صورت گرفته است می توانیم ایده های بازسازی خانه برای هر اتاق و حتی کل منزل را به شما ارائه دهیم. از جمله توصیه های آزمایش شده و واقعی از متخصصان.

بازسازی آپارتمان یک پروژه عظیم است که می تواند ساده شروع شود. صبح روز شنبه گوشه ای از موکت را جدا می کنید یا تصمیم می گیرید قسمتی از دیوار خانه را برداشته و فضای دو طرف را یکی کنید.

با بازسازی آپارتمان یا ویلا، فرصتی دوباره به خانه رویایی تان بدهید!

۱. تصمیم بگیرید که خودتان این کار را انجام دهید یا افراد حرفه ای را استخدام کنید

سه حالت وجود دارد؛ یا کار را خودتان به تنهایی با تصمیم و تجربه ی خودتا انجام می دهید، یا آن را به شخصی کاردان می سپارید و یا ترکیبی از این دو را به کار می برید. از آنجا که این یک بازسازی کل خانه است، احتمالاً همه کار ها را خودتان انجام نخواهید داد. حتی مصمم ترین صاحب خانه نیز مجبور است برای پروژه هایی مانند لوله کشی و برق از یک متخصص استفاده کند.

افراد حرفه ای از پیمانکاران گران قیمت گرفته تا پیمانکاران فرعی و افراد متشخصی که از طریق تبلیغات پیدا می کنید همگی مواردی هستند که در بازسازی منزل شما تاثیر می گذارند. از آن جا که همه پروژه های بازسازی منزل به طور یکسان ایجاد نشده اند، شما می خواهید به صورت موردی در نظر بگیرید که آیا خودتان قادر به انجام پروژه بازسازی خانه هستید یا اینکه می خواهید متخصصانی استخدام کنید.

با بازسازی آپارتمان یا ویلا، فرصتی دوباره به خانه رویایی تان بدهید!

خوب است بدانید که یکی از راه های کاهش هزینه در بازسازی های پیمانکار این است که برخی از پروژه ها را خودتان انجام دهید. پیمانکاران استفاده از زیر مجموعه ها و افراد به غیر از افراد خودشان را دوست ندارند. اما اگر آن “فرد دیگر” شما باشید و قطعه شما در روند بازسازی او تاثیری نگذارد، او باید مطیع باشد (پیشنهاد: بخشی از کار را خودتان گردن بگیرید، مانند رنگ آمیزی آشپزخانه).

۲. برنامه ای برای تأمین اعتبار پروژه خود تنظیم کنید

پروژه بازسازی منزل شما بیش از آن چه برایتان مهم است هزینه خواهد داشت. بنابراین بهترین کار این است که با طیف وسیعی از گزینه های بودجه روبرو شوید.

۳- ارزش فروش مجدد را در نظر بگیرید

امروزه اکثر صاحبان خانه های آمریکایی حداقل یک بار خانه خود را می فروشند. روز هایی که صاحبان خانه ۳۰ درصد از رهن خود را تا پایان پرداخت می کردند گذشته است. شما نه تنها خانه خود را برای خود، بلکه برای خریداران آینده نیز بازسازی می کنید.

۴- با مدیریت پیمانکاران و خدمه کار راحت باشید

علی رغم تصمیم کاملاً محکم خود در انجام همه کارها، به ناچار خواهید دید که شخصی را برای کمک استخدام می کنید. شما باید بدانید که چگونه خدمه کار را مدیریت کنید.

۵- برنامه صرفه جویی در هزینه های بازسازی را تدوین کنید

از هزینه های طراحان، کمیسیون های پیمانکاران و کارت های اعتباری Home Depot: به نظر می رسد بازسازی خانه برای تخلیه قلک شما در سریعترین زمان ممکن طراحی شده است. اما روش های امتحان شده و واقعی برای صرفه جویی در هزینه های بازسازی خانه، از همه چیز از آشپزخانه گرفته تا حمام وجود دارد.

۶. قبل از مجوز و مسائل مربوط به منطقه بندی فکر کنید

مدت زمان تأیید مجوز های ساخت بسیار طولانی است. مجوزهای برق و مجوزهای تخریب یا حصارکشی ممکن است چند روز بیشتر طول نکشد، اما پروژه های بزرگ شامل منطقه بندی، مانند ساخت یک خانه اضافی، ممکن است هفته ها یا ماه ها طول بکشد.

۷. ایمنی و نظافت را جدی بگیرید

اجتناب از آشفتگی هنگام رنگ آمیزی فضای داخلی منزل شما به همان اندازه تهیه برنامه ای برای دفع گرد و غبار از مناطق تمیز منزل مهم است.

بازسازی آپارتمان

بازسازی ساختمان های قدیمی از قرن بیست و یکم ظهور کرده است. روش ساخت سنتی دارای نقایص بسیاری از جمله عدم فناوری دیجیتالی سازی و مدیریت اطلاعاتی سازی، همکاری ضعیف و عدم توانایی ارزیابی کارایی بازسازی ساختمان است.

بازسازی ساختمان ها در بازار تعمیرات و ساخت و ساز بیشتر مورد تقاضا قرار می گیرد. دکوطرح آماده ارائه بازسازی هر نوع ساختمان یا محل صرف نظر از عملکرد اولیه و استهلاک سطح آن است.

در بازسازی ساختمان، ساختمان را کاملاً تغییر می دهند که منجر به ظاهر جدید آن می شود. ویژگی های عملکرد بهبود یافته که بسته به نوع خاصی از فعالیت مورد نیاز است. علاوه بر تغییر ظاهر خارجی و داخلی، می توان تغییراتی را در کاربرد مورد نظر ایجاد کرد. مانند: از تولید به یک دفتر کار یا از انبار به یک خرید و غیره.

انواع اصلی کار مورد نیاز در هنگام تبدیل امکانات عبارتند از:

– ساخت و ساز و کار نهایی
– جایگزینی سیستم تامین آب، فاضلاب و سیستم گرمایشی
– روشنایی و برق
– نصب تهویه و تهویه مطبوع
– نصب سیستم ایمنی در برابر آتش
– نصب کردن سیستم های کابلی و همچنین سیستم دسترسی
– کار نما
– کار بام
– نصب سازه های نیمه شفاف

روند بازسازی خانه

از لحظه ای که با ما تماس می گیرید تا زمانی که خانه شما به حالت از قبل آسیب دیده بازگردد، ما در هر مرحله از راه در کنار شما خواهیم بود. ما درک می کنیم که روند بازسازی یک روند استرس زا است. متخصصان ما تمام جزئیات را کنترل می کنند تا بتوانید خیال آسوده ای را که شایسته آن هستید داشته باشید.

روند ما شامل مراحل زیر است:

ارزیابی خسارت و برآورد هزینه ها
برنامه ریزی خدمات ما در زمانی که بهترین نتیجه برای شما و خانواده شما باشد
انتخاب مواد و رویکردی که خواهیم داشت
مدیریت محتویات منزل، از جمله تمیز کردن دقیق دارایی های خود
تکمیل کار ما و پاکسازی کامل تیم ما
هنگام وقوع یک فاجعه، ما می فهمیم که اولویت اصلی شما این است که خانه خود را به سرعت به حالت عادی برگردانید.

 برای مشاوره ی رایگان می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۴۶۰۰۸۹ | ۰۹۱۹۹۱۹۱۷۴۱   مستقیما تماس بگیرید.

۲۱۲۱

کد خبر 1533720

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =