آشوب در لندن پیش از شروع فینال یورو!

هواداران دو تیم فوتبال انگلیس و ایتالیا، دو ساعت مانده به فینال یورو، عده‌ای از هواداران با حمله به ورزشگاه ومبلی، می خواستند به زور وارد استادیوم شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مطابق انتظار شاهد رخ دادن آشوب هایی پیش از دیدار دو تیم انگلیس و ایتالیایی در فینال یورو ۲۰۲۰ بودیم. تا ساعتی دیگر آخرین دیدار تورنمنت یورو ۲۰۲۰ در استادیوم ومبلی برگزار شده و انگلیس میزبان در لندن پذیرای تیم ملی ایتالیا خواهد بود. اما به نظر می رسد گروهی از هواداران تلاش کرده اند در فاصله فقط دو ساعت مانده به دیدار از فینال انگلیس با ایتالیا در یورو ۲۰۲۰، به ورزشگاه ومبلی حمله کرده و به زور وارد استادیوم شوند.

آشوب در لندن پیش از شروع فینال یورو!


 البته هزاران هوادار از ظهر امروز در خارج از استادیوم دور یکدیگر جمع شده اند و اکثریت آنها در شرایطی مسالمت آمیز منتظر ورود به ومبلی بودند. با این حال و نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقه، تعدادی از آنها سعی در شکستن بلوک های های امنیتی برای ورود به ورزشگاه داشتند. این حوادث در چندین ورودی مختلف و چندین مرتبه اتفاق افتاد و در ابتدا به نظر می رسید نیروهای امنیتی در کنترل این جمعیت ناتوان مانده اند.

البته پلیس خیلی زود وارد عمل شده و با قرار دادن موانع فلزی جدید اقدام به جلوگیری از هجوم هواداران کرده است. اسکای اسپورتس نیز مدعی شد درگیری متوقف شده و آرامش نسبی در اطراف استادیوم ومبلی برقرار شده است. پلیس متروپولیتن به افراد فاقد بلیط هشدار داد که از نزدیکی استادیوم دور نوند و تعداد زیادی افسر و واحد تخصصی برای جلوگیری از بی نظمی و بروز حادثه در سراسر لندن را مستقر کرده است.

اخبار حاکی از آن است که امشب بیش ۶۰ هزار از نفر در استادیوم ومبلی حضور خواهند داشت و حدود هفت هزار نفر هوادار تیم ملی ایتالیا هستند. اصولا برگزاری مسابقات مهم در کشور انگلیس با چنین درگیری هایی در سال های اخیر نیز همراه بوده و امشب نیز رخ دادن چنین مواردی پیش یبنی می شد.
۲۵۱۲۵۶

کد خبر 1534276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =