تخفیف ۱۵ درصدی عرصه خرید در شهر جدید هشتگرد

عضو هیئت مدیره عمران شهر جدید هشتگرد اعلام کرد: ۱۵% تخفیف خرید عرصه شامل متقاضیانی می‌شود که واحد مسکن مهر خود را تحویل و فروش اقساطی نماید.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «محمدعلی حاجی‌زاده» گفت:در شهرجدید هشتگرد حدود ۵۰ هزار مسکن مهر ساخته شده که ۳۵ هزار واحد آن متقاضی موثر داشته و بیش از ۳۰ هزار واحد تکمیل شده است. اما از این تعداد ۷ هزار واحد علیرغم اینکه آماده تحویل است، متقاضیان آنها مراجعه نکرده‌اند و در صورتی که واحد خود را تحویل و فروش اقساطی نمایند مشمول ۱۵ درصد تخفیف عرصه خواهند شد. 

وی ادامه داد: تخفیف ۱۵ درصد علاوه بر تخفیفاتی است که در زمان حاضر برای خرید عرصه واحدهای مسکن مهر در نظر گرفته شده و همچنین بدهی متقاضیان مسکن مهر تقسیط و شرکت عمران آنرا به صورت قسطی محاسبه خواهد کرد.

عضو هیئت مدیره عمران شهر جدید هشتگرد افزود: به تمامی متقاضیان مسکن مهر تا پایان هفته دولت فرصت داده شده تا واحد خود را تحویل بگیرند و در صورت عدم مراجعه برای تعیین تکلیف واحد خود به سازمان امور مالیاتی معرفی و نسبت به اخذ مالیات اقدام خواهد شد.

وی با بیان اینکه بخشی از مسکن مهر این شهر در دست دلالان است، افزود: از آنجایی که این افراد نیازی به استفاده از مسکن ندارند و تنها به دنبال ارزش افزوده ملک هستند به تبع آن هیچ‌گونه سهمی در فروش اقساطی ندارند و پروسه تحویل واحد را انجام نمی‌دهند.

وی تأکید کرد: بر اساس مصوبه شورای مسکن واحدهای آماده تحویل مشمول هزینه‌های نگهداری است و باید هزینه‌های مربوطه را پرداخت کنند.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرجدید هشتگرد تصریح کرد: در ادامه واحدهای مسکن مهر را از اختیار دلالان خارج و واحدهای آماده تحویل دلالان را به متقاضیان واقعی تحویل خواهیم داد.

حاجی زاده در پایان در خصوص عدم امکان بارگذاری مدارک در سامانه اقدام ملی اظهار کرد: سامانه از سرور مرکزی دچار مشکل بوده که به زودی مرتفع خواهد شد و پس از آن مردم می توانند مدارک خود را در سامانه بارگذاری نمایند.

46

کد خبر 1534432

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =