۶ نفر
۲۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
مشکل ازدواج و سایت همسریابی

مشکل ازدواج با سایت همسریابی و صدای مداحان حل نمی شود. 

اخیرا مسئولان مسابقه گذاشته اند مشکل ازدواج وفرزند آوری را حل کنند.آقای قالیباف سایت همسریابی  افتتاح می کند. رییس سازمان تبلیغات از محافل محرم کمک می  خواهد برای بچه آوری.
باور کنید اکثر جوانان مشکل پیدا کردن شریک زندگی ندارند.زیادی هم دارند. مداحان و روضه خوانان رسمی در ماه محرم هم نمی توانند درتاثیر گذاری ازدواج و فرزند آوری  موفق باشند.
یک مثل قدیمی بود که مردابها را بخشکانید پشه ها می میرند.
شرایط اقتصادی و امید به فردا را زنده کنید، هم ازدواج می کنند و هم اگر بخواهند دست به کار فرزند آوری می شوند. سیاست ها را درست کنید ازدواج رونق پیدا می کند. با این نوع تبلیغات شعاری  فقط خوتان را گول می زنید.

کد خبر 1536625

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  0 0
  بلاخره تو هم یه حرف حسابی زدی
 • مژگان IR ۱۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  0 0
  شیریکه خوردی حلالت بیکاری مشکلات اقتصادی ناامیدی گرانی مسکن تنها دلیل مشکلات پیش روی ازدواج است ضمنا مسائل و مخارج پیش رو طلاق هم باعث فرار جوانان از ازدواجهای رسمیست . طلاق تنها راه برا ی زوجینی است که مشکلاتشان در کنار هم بودن بیشتر میشود اما پس از مراجعه برای جدایی به مخارج سنگین و هفت خوان رستم میرسند
 • عطا IR ۱۷:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  0 0
  اگر هر خانواده حداکثر دو فرزند داشته باشند بعهد از چند سال هم مشکل مسکن حل میشود و هم مشکل شغل این مملکت با این مدیریت باید 35 تا 40 میلیون جمعیت داشته باشد اینقدر از ازدواج صحبت نکنید تا جمعیت کم شود
 • سجاد IR ۰۹:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۹
  0 0
  به واسطه تحریم 11 سال زحماتم به باد رفت و 2 سال است بیکارم. سرمایه ام در بورس به تاراج رفت. حتی یارانه و کمک معیشتی هم به واسطه گذشته که به خارج سفر میکردم از من دریغ شد. من دو فرزند دارم. بیشتر از این که پشیمان باشم از این کار. وقتی به چشمان فرزندانم نگاه میکنم احساس شرمساری میکنم. که چرا این 2 کودک باید تاوان اشتباه من را بدهند. دیشب داشتم برایشان گریه میکردم. چه کاری میتواند جبران ظلم من به انها شود. متاسفانه سازمان بیمه فقط به فکر جیب خود است و این هزینه های تبلیغاتی نتیجه ای ندارد.