گل طارمی به چلسی نامزد بهترین گل سال فوتبال اروپا

گل آکروباتیک مهاجم ایرانی پورتو به چلسی در جریان مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در میان نامزدهای بهترین گل فصل گذشته فوتبال اروپا قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سایت اتحادیه فوتبال اروپا هر سال نامزدهای بهترین گل فصل فوتبالی قاره سبز را معرفی کرده و به رأی مخاطبان خود می‌گذارد تا از برترین گل سال اروپا رونمایی شود.

سایت یوفا امروز (دوشنبه) نامزدهای بهترین گل فصل ۲۱-۲۰۲۰ فوتبال اروپا را معرفی کرد که گل زیبای مهدی طارمی به چلسی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که با رأی کاربران سایت یوفا به‌عنوان بهترین گل این مسابقات انتخاب شد، در میان گزینه‌ها دیده می‌شود.

گل پاتریک شیک به اسکاتلند در یورو ۲۰۲۰، گل کمار روفه به استاندارد لیژ در دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، گل فلوریان ویرتز به هلند در مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا، گل دله الی به ولفسبورگ در لیگ اروپا، گل لورنتزو اینسینیه به بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰، گل سارا زادرازیل به چلسی در لیگ قهرمانان بانوان اروپا، گل فرائو به دوبووِچ در لیگ قهرمانان فوتسال اروپا، گل پائولینیو به لسترسیتی در لیگ اروپا و گل پل پوگبا به سوئیس در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰، سایر نامزدهای عنوان بهترین گل فصل اروپا به شمار می‌روند.

لیونل مسی در فصل‌های ۱۹-۲۰۱۸، ۱۶-۲۰۱۵ و ۱۵-۲۰۱۴ و کریستیانو رونالدو در فصل ۱۸-۲۰۱۷ فوتبال اروپا، برنده عنوان بهترین گل سال اروپا شدند؛ جایزه‌ای که سال گذشته به بازیکنی اهدا نشد.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1536762

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =