۹ هزار تن کالای اساسی  وارد مازندران شد

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: با توجه به اهمیت تامین کالای اساسی ، بیش از ۹ هزار تن کالای اساسی از بندر امام خمینی به استان مازندران وارد شد.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران ،  عباسعلی نجفی از شرکت های حمل و نقل کالا و مالکان ناوگان حمل و نقل بار سراسر استان خواست برای انتقال کالاهای اساسی و نهاده های دامی از مبداء بندر امام خمینی (ره) به مقصد مازندران سریع تر اقدام  کنند. 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان  با اشاره به وضعیت آماری بخش حمل و نقل کالای استان گفت: حدود ۱۸ هزار دستگاه انواع وسیله نقلیه سبک و سنگین، تعداد ۱۷ هزار و ۵۰۰‪ نفر راننده حرفه ای با ۱۳۲شرکت و موسسه حمل و نقلی کار جابه جایی انواع کالاها را از مبادی سراسر استان به مقاصد داخل و خارج از استان برعهده دارند.
 نجفی خاطر نشان کرد : در حال حاضر تخلیه بنادر از کالاهای دپو شده به ویژه کالاهای اساسی و نهاده های دامی موردنیاز دامداران ضروری بوده است. 
وی گفت: شرکت ها و موسسات حمل و نقل جاده ای استان موظف هستند با استفاده از تمام ظرفیت خود نسبت به اعزام کامیون های تحت پوشش به مقصد بندر امام(ره) اقدام کنند. 
وی تصریح کرد: با توجه به جلسات متعددی که طی روزهای اخیر با تشکل های صنفی بخش حمل و نقل کالای استان داشتیم، انتظار می رود روند جابه‌جایی و حمل کالاهای اساسی مربوط به استان از پایانه بار بندر امام (ره) سرعت گیرد.

کد خبر 1536807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =