روزنامه کیهان نوشت:

حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان عصر پنجشنبه در اجتماع اصولگرایان استان کرمان و درجمع اعضای شورای هماهنگی اصولگرایان تاکید کرد: دشمن از برخورد نظامی طرفی نبسته و به ایجاد جریانات انحرافی و توطئه و فتنه های داخلی دل بسته است. شریعتمداری گفت: در فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88 هیچیک از دشمنان بیرونی و گروه ها و جریانات ضد انقلاب داخلی و خارجی را نمی توانید آدرس داده و نام ببرید که در این توطئه حضور فعال نداشته اند ولی این فتنه که به «جنگ احزاب» شبیه بود با مدیریت الهی حضرت آقا و بصیرت مثال زدنی مردم با شکستی سخت و رسواکننده روبرو شد و دشمن از یکسو تمامی سرمایه خود را که به میدان آورده بود، دود کرد و به هوا فرستاد، و از سوی دیگر با افشای چهره ماموران پنهان خود، بی آن که بخواهد خدمت بزرگی به نظام کرد.

شریعتمداری در ادامه سخنان خود به موضوع «جن» و «جن گیری» و سحر و جادو که این روزها درباره جریان انحرافی بر سر زبان هاست اشاره کرد و گفت: وجود «جن» به عنوان یکی از مخلوقات صاحب اراده خداوند تبارک و تعالی قابل انکار نیست و سحر و جادو نیز واقعیتی است که در آموزه های دینی از آن نهی شده است. ولی ماجرای ارتباط جریان انحرافی با «جن» و یا توسل آنها به «سحر و جادو» را که از سوی همین جریان به آن دامن زده می شود یک «طرح فریب» برای رد گم کردن است و جریان انحرافی با پیش کشیدن مسئله «سحر و جادو» و ارتباط با «جن» در پی آن است که بررسی های قضایی و پیگردهای اطلاعاتی را در این نقطه متوقف کند تا دست های پشت پرده این جریان و ارتباط های بیرونی آن از نگاه مقامات امنیتی و اطلاعاتی نظام پنهان بماند و مأموران اطلاعاتی با این تصور که همه انحراف ها و اقدامات جریان یاد شده نتیجه «سحر و جادو» و ارتباط با «جن» است، از ادامه پی گیری منصرف شوند و تنها به تأسف از رویکرد این جریان به «جن» و «جن گیری» بسنده کرده و کانون بیرونی و مدیریت کنندگان اصلی جریان انحرافی دست نخورده باقی بمانند. شریعتمداری ضمن تأکید بر پرهیز از ساده اندیشی گفت: آیا نباید این سؤال برای مسئولان مربوطه مطرح باشد که چرا مواضع جن های مرتبط با این جریان انحرافی با مواضع مقامات آمریکایی، انگلیسی و اسرائیلی شبیه است؟! و افزود: اگر پای «جن» در میان باشد، باید گفت جریان انحرافی با جن های انگلیسی رابطه دارد!

/17217

کد خبر 153811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • شیرازی IR ۰۳:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۷
  0 1
  آقای شریعتمداری، مدیر مسئول محترم روزنامه کیهان فرموده اید: ماجرای ارتباط جریان انحرافی با «جن» و یا توسل آنها به «سحر و جادو» از سوی همین جریان به آن دامن زده می شود. با این حساب تکلیف افرادی مانند استاد مصباح یزدی یا آیت الله سیداحمد خاتمی که معتقد به ارتباط بدنه دولت با «جن» و یا توسل آنها به «سحر و جادو» هستند چی میشه؟ آيا از کم اطلاعی آنان است یا .....
 • روح الله IR ۰۵:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۷
  0 1
  آقاي شريعتمداري به جاي اينكه اينقدر خودت را به در و ديوار بكوبي از حمايت از احمدي نژاد توبه كن.
 • گنجوی IR ۰۰:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
  0 0
  با نظر جناب شریعتمداری موافقم