مسکن ۱۸۰واحدی معلولان ضایعه نخاعی قزوین تکمیل می‌شود

مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: مسکن ۱۸۰واحدی معلولان و جانبازان ضایعه نخاعی استان با تامین اعتبارات لازم تا پایان سال جاری تکمیل و تحویل جامعه هدف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ علیرضا وارثی،  مدیرکل بهزیستی استان قزوین با اعلام این مطلب گفت: متاسفانه مسکن ۱۸۰واحدی معلولان و جانبازان ضایعه نخاعی به علت وجود پاره‌ای از معضلات هیات مدیره و آن نزدیک به ۱0سال در بلاتکلیفی به سر می‌برد که با ورود سازمان بهزیستی خوشبختانه بخش اعظمی از مشکلات این حوزه برطرف شد.

او اضافه کرد: درحالی که سازمان بهزیستی تنها نقش تسهیل گری را برعهده دارد اما با مداخله این نهاد و با تغییر هیات مدیره تعاونی یاد شده امیدواریم پس از مراحل سفت کاری بتوانیم هرچه سریع‌تر نسبت به تکمیل و تحویل واحدهای یاد شده به جامعه هدف اقدام کنیم.

وارثی، مشکل دیگر بلاتکلیفی این منازل را کافی نبودن سهم آورده جامعه هدف معلولان دانست و اظهار کرد: متاسفانه اعضای این هیات تعاونی به علت مشکلات مالی نتوانستند به موقع هزینه‌های مورد نیاز را برای تکمیل منازل خود انجام دهند که امیدواریم با تامین اعتبارات، این مشکل نیز در اسرع وقت مرتفع شود.

او اضافه کرد: سهمیه استان قزوین در زمان اجرای طرح مسکن مددجویان سه هزار و ۹۸۷واحد مسکونی بود که تاکنون سه هزار و ۲۰۶واحد آن با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و راه و شهرسازی به افراد واجد شرایط واگذار شده است.

مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: شرکت تعاونی مسکن ضایعه نخاعی استان در ناحیه شهری محمدیه ۱۸۰واحد مسکونی را در زمینی به مساحت سه هزار و ۹۰۰مترمربع و با بهره گیری از تسهیلات مسکن مهر کلنگ زنی و با احداث آنها به معلولان و جانبازان ضایعه نخاعی تحویل داده می شود.

46

کد خبر 1538807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =