چهارمین بوستان بین فازی مهرشهر افتتاح شد

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، گفت: پارک گفتگو چهارمین بوستان بین فازی مهرشهر است که امروز افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «پیمان بضاعتی پور» در مراسم افتتاح بوستان ۱/۲ هکتاری گفتگو، گفت: این بوستان چهارمین بوستان بین فازی مهرشهر است که در اختیار شهروندان قرارگرفته ست.  

وی بابیان اینکه ضرورت و توسعه فضای سبز در دوره پنجم شورای شهر بسیار مورد توجه قرارگرفته است، گفت: رسیدن به شاخص‌های مطلوب شهر درزمینهٔ فضای سبز و محیط‌زیست با حمایت شورای دوره پنجم و تلاش مدیریت شهری به نتیجه رسیده است.  

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج هزار هکتار جنگل‌کاری در مدت چهار سال، ۸۵ هکتار افزایش وسعت فضای سبز پارکی در سطح شهر با افتتاح ۲۰ پارک را از اقدامات انجام‌شده در این دوره برشمرد.

بضاعتی پور گفت: تم پارک گفتگو با رویکرد ورزشی و به ‌منظور استفاده بیشتر شهروندان به‌صورت تخصصی از پارک‌ها احداث‌شده است.

وی به توجه مدیریت شهری به تم پارک‌ها اشاره کرد و گفت: پارک بانوان، ایران کوچک، روشن‌دلان و پارک حیات‌وحش و محیط بان از تم پارک‌هایی است که در این مدت به بهره‌برداری رسیده است.

گفتنی است؛ پارک گفتگو با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال در بلوار ارم (منطقه چهار شهرداری کرج) واقع شده است. 

48

کد خبر 1539154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =