«بلعیدن مواد» ترفند قاچاقچیان شهرستان ری/ انهدام باند ۵ نفره سوداگران مرگ

فارس نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان ری از شناسایی و انهدام باند ۵ نفره قاچاق مواد مخدر خبر داد.

سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از دستگیری اعضای باند ۵ نفره قاچاقچیانی  خبر داد که با بلعیدن مواد مخدر آن را به شهرستان ری منتقل می کردند. 
 
سرهنگ جلیلیان در تشریح جزئیات خبر فوق اظهارداشت: در رصد اطلاعاتی مشخص شد اعضای یک باند ۵ نفره سوداگران مرگ با سفر به استان های شرقی کشور و تهیه مواد مخدر، آنها را با بلعیدن به شهرستان ری انتقال داده و سپس به توزیع و خرده فروشی آن می پردازند که در بررسی های تکمیلی مشخص شد که متهمان به تازگی به  استانهای مرزی کشور سفر و در حال مراجعت به شهرستان ری هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری تصریح کرد: در مراقبت های ویژه پلیسی، خودروی متهمان در جاده قدیم حسن آباد شناسایی و در یک عملیات پلیسی متوقف شد.

وی با بیان این که هر ۵ نفر اعضای این باند دستگیر و بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند، افزود: پس از ارائه خدمات درمانی از معده این افراد ۳ کیلو «هروئین» بلعیده شده کشف و متهمان پس از ترخیص از بیمارستان و تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ جلیلیان خاطر نشان کرد: پلیس در برخورد با بلای خانمانسوز اعتیاد و قاچاقچیان موادمخدر از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1539573

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =