دو طبقه کردن بزرگراه یادگار امام به ضرر پایتخت است/ شورای ششمی‌ها تجربه بزرگراه صدر را پیش روی خود داشته باشند

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: عضو شورای شهر تهران گفت: دو طبقه کردن بزرگراه یادگار امام کار بسیار دشوار و نامتوازن برای تهران است، من به آقای چمران و همکارانشان پیشنهاد می‌کنم که حتما برای این کار مطالعه کنند.

زهرا نژادبهرام عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، با اشاره به صحبت مهدی چمران مبنی بر دو طبقه کردن بزرگراه یادگار امام اظهار کرد: به نظر من هر کاری شدنی است، اما انجام یک کار بزرگی همچون دوطبقه کردن بزرگراه یادگار امام کار دشواری است که باید ضرورت آن برای شهر تهران مشخص و منابع مورد نیاز آن تعیین شود.

وی ادامه داد: باید این موضوع در دستور کار قرار گیرد که آیا انجام این کار به نفع شهر است یا خیر! حالا تشخیص ما این است که چنین اقداماتی به ضرر پایتخت است، زیرا ما تجربه بزرگراه صدر را داشتیم، هزینه بسیار سنگینی به جا گذاشت،  نتوانست باعث رضایت شهروندان شود و حتی مشکلاتی هم برای ساکنان آن منطقه ایجاد و میزان ترافیک را دو برابر کرد.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: اگر ما همان هزینه را صرف خرید خطوط مترو، واگن، اتوبوس و... می‌کردیم طبیعتا باعث ارتقای کیفیت شهر تهران می‌شد و از بروز آلودگی هوا هم جلوگیری می‌کرد.

نژادبهرام تاکید کرد: دو طبقه کردن بزرگراه یادگار امام کار بسیار بسیار دشوار و نامتوازن برای تهران است، به همین دلیل من به آقای چمران و همکارانشان پیشنهاد می‌کنم که حتما برای این کار مطالعه کنند و تجربه بزرگراه صدر را در پیش روی خود داشته باشند.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1539709

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =