ضرورت تعطیلی یک هفته ای جنوب غرب خوزستان برای کنترل کرونا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان بر ضرورت تعطیلی یک هفته ای منطقه جنوب غرب خوزستان (شهرستانهای آبادان، خرمشهر و شادگان) به جهت کنترل بیماری کووید ۱۹ تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین از آبادان، شکراله سلمان زاده امروز در نشست اضطراری ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی آبادان اظهار کرد: آغاز موج تمام عیار کرونا در منطقه نگرانی هایی را در این زمینه بوجود آورده است.

وی افزود: برای کنترل این موج بسیار خطرناکتر از قبل بایستی شهرستانهای آبادان، خرمشهر و شادگان به مدت یک هفته تعطیل شوند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه تنها راه کنترل این موج، تعطیل کردن ادارات و صنوف است، تصریح کرد: متاسفانه ظرفیت بیمارستان طالقانی آبادان برای بستری بیماران مبتلا به بیماری کووید ۱۹ تکمیل شده و از ۳ بیمارستان معین دیگر( شهید بهشتی، ۱۷ شهریور و امام خمینی( ره) ) برای درمان سرپایی و بستری بیماران استفاده می کنیم.

سلمان زاده؛ یادآور شد: عادی انگاری مردم نسبت به وجود ویروس کرونا سبب به وجود آمدن موج جدید این بیماری در منطقه ی جنوب غرب خوزستان شده است.

وی گفت: متاسفانه در این منطقه مردم همچنان مراسمات مختلف و دورهمی های خانوادگی و فامیلی شان را برپا می دارند و در رعایت پروتکل های بهداشتی نیز کوتاهی می کنند و همین مسئله سبب ورود منطقه به موج تمام عیار کرونا شد.

وی افزود: جنوب غرب خوزستان در آستانه ورود به رنگ قرمز است و اگر مردم رعایت نکنند میزان ابتلاء و مرگ و میر افزایشی می شود.

46

کد خبر 1539880

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =