ملی پوش ایتالیایی گزینه زنیت برای جانشینی آزمون

دنیای ورزش تورنتو نوشت:با محتمل شدن جدایی سردار آزمون از تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ، این باشگاه روسی گزینه‌هایی را برای پر کردن جای خالی مهاجم در نظر گرفته است.

جانلوکا دی‌مارتزیو خبرنگار شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ روسیه آندره‌آ بلوتی مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال تورینو را مدنظر گرفته تا جای خالی مهاجم ایرانی این تیم سردار آزمون که به عقد قرارداد با بایرلوکوزن نزدیک شده است را پر کند. آینده بلوتی با توجه نزدیک بودن پایان قراردادش (تابستان سال آینده) نامشخص بوده و او هنوز به درخواست تورینو برای تمدید قراردادش پاسخ نداده است.

تورینو به این مهاجم ملی‌پوش قراردادی 4 ساله با 4 میلیون یورو در سال حقوق پیشنهاد داده که شامل پاداش هم می‌شود اما ظاهراً بلوتی قصد دارد به تیمی جاه‌طلب‌تر برود. در همین حال سایت فوتبال ایتالیا هم نوشته است که دیگر مشتری سردار آزمون، تیم فوتبال رُم از خرید این بازیکن قطع امید کرده و به جای او به سراغ الدور شوموردوف از تیم جنوا رفته و به عقد قرارداد با او نزدیک هم شده است. رقم پیشنهادی رمی‌ها که 17.5 میلیون یورو به علاوه 2.5 میلیون یورو پاداش و همچنین 10 درصد از رقم فروش این بازیکن به تیم بعدی‌اش است، مورد رضایت جنوا قرار گرفته است.

258 41

کد خبر 1540002

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =