کسب دو رتبه کشوری در سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز توسط دانش‌آموزان چهارمحال‌وبختیاری

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش چهارمحال‌وبختیاری از کسب دو رتبه کشوری توسط دانش‌آموزان استان در سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از  روابط‌عمومی آموزش‌وپرورش استان ،معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌وپرورش استان در حاشیه سی‌وپنجمین اجلاس سراسری مدیران و روسای آموزش‌وپرورش گفت: سی‌ونهمین دوره مسابقات قرآن،عترت ونماز  در دو بخش آوایی  وبخش پژوهشی برگزارشد که بخش آوایی به میزبانی استان خراسان رضوی و بخش پژوهشی به میزبانی استان سمنان با تلاش مضاعف و همکاری سایر استان ها در تیر و مردادماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

رهدار براتی در ادامه با اشاره به رتبه‌های کسب شده در این مسابقات توسط دانش‌آموزان و فرهنگیان استان گفت: در بخش آوایی آقای محمد هادی طادی در رشته قرائت تحقیق پایه نهم متوسطه اول رتبه اول  کشور و خانم سمیرا امیری دانش‌آموز  شهرستان لردگان رتبه پنجم کشوری را در رشته قرائت تحقیق پایه دوازدهم متوسطه دوم را کسب نمود.

براتی در ادامه این موفقیت بزرگ را  به این دانش‌آموزان کوشا، خانواده‌ها و معلمانشان تبریک گفت و افزود: کسب این رتبه‌ها توسط دانش‌آموزان استان افتخار بسیار بزرگی است که امیدواریم باعث تشویق سایر دانش‌آموزان استان در این زمینه شود.

46

کد خبر 1540601

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =