جاده هراز به علت ریزش کوه و سنگ‌ریزه در این محور بسته شد

سرهنگ منتظری رئیس پلیس راه آمل گفت: ساعت ۲۴ دیشب به علت بارش شدید باران و ریزش کوه در جاده هراز محدوده تونل اول و دوم لهاش موجب انسداد جاده و گیرافتادن ۲۲ مسافر و هشت دستگاه خودرو در داخل تونل دوم لهاش شده است.

به گزارش خبرآنلاین از مازندران؛ سرهنگ منتظری رئیس پلیس راه آمل گفت: ساعت ۲۴ دیشب به علت بارش شدید باران و ریزش کوه در جاده هراز محدوده تونل اول و دوم لهاش موجب انسداد جاده و گیرافتادن ۲۲ مسافر و هشت دستگاه خودرو در داخل تونل دوم لهاش شده است.
وی  افزود: نیروهای راهداری، هلال احمر، انتظامی، پلیس راه و نیز فرمانداری در حال امداد به مسافران گرفتاردر داخل تونل و نیز بازگشایی مسیر هستند.
 منتظری  گفت: جاده هراز تا اطلاع ثانوی مسدود هست و رانندگان می‌توانند از مسیر سوادکوه و کندوان استفاده کنند. 
اسفندیار گلپور رئیس اداره راه آمل نیز ،گفت: حدود۳۵۰۰متر مکعب مصالح وسنگ وگل ولای به دلیل ریزش کوه وارد جاده شده است و نیروهای راهداری در تلاش هستند تا این جاده را بازگشایی کنند.

سرهنگ عبادی سرپرست پلیس راه مازندران با تکذیب خبر محبوس شدن ۸ دستگاه خودرو سواری با ۲۲ مسافر در داخل تونل، گفت: با توجه به وقوع سیلاب برای حفظ سلامتی مسافران این تعداد خودرو به داخل تونل هدایت و پس از فروکش کردن سیلاب از تونل خارج شدند.
او افزود: تردد در این محور با توجه به مسدود بودن لاین شمال به جنوب، به صورت تک لاین و به کندی انجام می‌شود.

46

کد خبر 1540669

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =