گرانی در بازار خودرو/ پراید رکورد افزایش قیمت را شکست

نوسانات قیمتی در بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته کمی کاهش یافته است با این وجود خودروهای گروه های پراید، تیبا و پژو کماکان در حال گران شدن هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو در ۲۴ ساعت گذشته از افزایش قیمت ها در بین خودروهای تیبا، پژو و پراید حکایت دارد؛ در بین خودروهای پراید مدل ۱۵۱ آن از ۱۴۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۴۸ میلیون تومان رسیده است و پراید ۱۵۱ پلاس نیز در این مدت ۲.۶ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است و در حال حاضر ۱۵۴ میلیون تومان قیمت خورده است. گفتنی است که سایر مدل های پراید در این مدت از نوسانات قیمتی در امان مانده اند و پراید ۱۱۱ در حال حاضر ۱۴۲ میلیون تومان، پراید ۱۳۱ نزدیک به ۱۲۸ میلیون تومان و پراید ۱۳۲ نزدیک به ۱۲۳ میلیون تومان قیمت دارد.

در بین خودروهای پژو نیز خودرو پژو ۲۰۷ دنده ای مدل ۱۴۰۰ آن در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۸ درصد گران شده است و در حال حاضر ۳۱۷ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز با افزایش قیمت ۰.۶۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته امروز به قیمت ۲۹۵ میلیون تومان رسیده است و پژو ۴۰۵ GLX بنزینی نیز با افزایش قیمت ۲.۲۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته امروز به قیمت ۲۲۰ میلیون تومان رسیده است و پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۷۸ درصد گران شده است و در حال حاضر ۲۵۲ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز با افزایش قیمت ۲.۸۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته امروز به قیمت ۲۴۲ میلیون تومان رسیده است.

در بین سایر خودروهای داخلی خودروهای تیبا نیز امروز افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کردند؛ تیبا ۲ رینگ فولادی مدل ۱۴۰۰ از ۱۴۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است و تیبا صندوقدار مدل ۱۴۰۰ نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۳.۵۷ درصد گران شده است و در حال حاضر ۱۴۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودروهای موجود در بازار در جدول زیر آمده است:

گرانی در بازار خودرو/ پراید رکورد افزایش قیمت را شکست

۲۲۳۲۲۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1541216

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =