بیتا منصوری: ارشا اقدسی بارها مرگ را تجربه کرده بود

بیتا منصوری، تهیه کننده سینما می‌گوید، ارشا اقدسی هیچ‌گاه از مرگ نترسید، همیشه به استقبال آن می‌رفت و بارها این موضوع را تجربه کرده بود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شاید فیلم سینمایی «رخ دیوانه» با کارگردانی ابوالحسن داوودی و تهیه کنندگی بیتا منصوری را دیده باشید. فیلمی که در سکانس‌ پایانی امیر جدیدی از یک ساختمان ۱۵ طبقه پرت می‌شود. بدلکار آن فیلم کسی نبود جز مرحوم ارشا اقدسی. هنرمندی که همه او را به شجاعتش می ‌شناختند و حالا دیگر در میان ما نیست. 

بیتا منصوری تهیه‌کننده «رخ دیوانه» درباره استقبال ارشا اقدسی از مرگ گفت: «ارشا همیشه به استقبال مرگ می‌رفت و بارها مرگ را تجربه کرده بود و در نهایت هم این اتفاق تلخ رخ داد. حالا ارشا اقدسی کنار پیمان ابدی است و سینمای ایران چه افراد مهمی را از دست داد.»

این تهیه کننده درباره شجاعت ارشا ادامه داد: «ارشا یکی از مهم‌ترین عنصرهای سینمای ایران بود که هیچ‌وقت به هیچ‌کاری نه نمی‌گفت. بعضی‌ها یک کار خیلی کوچک را بزرگ جلوه می‌دهند، اما ارشا دقیقا نقطه مقابل این افراد بود، کارش را آنقدر دوست داشت که به سخت‌ترین کارها نه نمی‌گفت بلکه فکر می‌کرد تا چگونه آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. حتی شاگردان زیادی تربیت کرد و این کار را به درستی انجام داد.»

متن کامل گفت‌وگو را در خبرآنلاین بخوانید.

۵۸۲۴۵

کد خبر 1541984

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =