بازدید رییس دادگستری لرستان از حوزه قضایی الیگودرز

رییس کل دادگستری لرستان در بازدید از حوزه قضایی الیگودرز عملکرد این حوزه را رضایت بخش عنوان کرد .

به گزارش خبرآنلاین لرستان، محمد رزم در بازدید از حوزه قضائی الیگودرز، عملکرد این مجموعه را رضایت بخش عنوان و گفت: در بازرسی انجام گرفته عملکرد دادگستری شهرستان الیگودرز در همه شاخص‌های موردنظر، در راستای اهداف قوه قضائیه و رضایت بخش است و در این مجموعه نیروهای باسواد، عادل و ارزشمندی فعالیت دارند.

وی خاطرنشان کرد: در راستای خدمت‌رسانی و دسترسی آسان مردم به خدمات قضائی و سرویس‌دهی مناسب حقوقی، در هفته جاری دادگاه عمومی بخش ذلقی افتتاح شده، ضمن اینکه زمین این دادگاه در تملک قرار گرفته و موضوع احداث ساختمان مجموعه مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
رئیس‌کل دادگستری استان لرستان با بیان اینکه مقدار ۱۲ هزار مترمربع زمین در الیگودرز برای پروژه های عمرانی در تملک دادگستری قرار دارد، افزود: در بازدید امروز احداث مجتمع قضایی شامل شعب دادسرا، محاکم، واحد های اداری دادگستری، خانه‌های سازمانی و ساختمان‌ شورای حل اختلاف در این شهرستان به تصویب رسید.

رزم با اشاره به ضرورت ارائه خدمات به زندانیان در راستای رعایت حقوق شهروندی آنها و کمک به اجرای شایسته برنامه های اصلاحی و برگشت محکومین به آغوش خانواده و جامعه به بیان داشت: فاز نخست زندان الیگودرز ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ضمن اینکه اعتبار لازم برای این پروژه تخصیص داده شده و هر چه سریع‌تر راه‌اندازی شود.

وی ادامه داد: زندان فعلی الیگودرز دارای ساختمانی قدیمی و فرسوده است و با دریافت اعتبار مربوطه روند ساخت و ساز زندان الیگودرز با شتاب بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد.

رئیس‌کل دادگستری استان لرستان بر لزوم تسریع در احداث سالن کالبد شکافی و تشریح جنایی پزشکی قانونی در الیگودرز تاکید و خاطرنشان کرد:  اعتبار این پروژه نیز تصویب شده و بزودی تخصیص می یابد.
رزم به رکود فعالیت و تعطیلی شرکت همارشتن الیگودرز نیز اشاره و گفت: در راستای تحقق شعار سال مبنی بر حمایت از تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها پیگیر رفع مشکلات غیر حقوقی این مجموعه هستیم.
ایشان در خصوص شرکت شیشه‌سازی لرستان هم گفت: پرونده این شرکت در اداره کل تصفیه امور ورشکستگی استان تهران در جریان بوده و تلاش می شود با استفاده از ظرفیت های مختلف از جمله ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، روند فعالیت شرکت به حالت عادی برگردد..

48

کد خبر 1542271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =