بیش از ۱۶ هزار لیتر روغن تشویقی در پایانه بار بندر امام خمینی(ره) توزیع شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: طی دو هفته گذشته بیش از ۱۶ هزار لیتر روغن تشویقی در پایانه بار بندر امام خمینی(ره) توزیع شد.

غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد: باتوجه به حجم وسیع ورود کالاهای اساسی به بندر امام خمینی (ره)، اجرای طرح های تشویقی از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و این اداره کل در دستو کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح ها در راستای جذب حداکثری رانندگان برای جابجایی کالاهای اساسی است، افزود: در این راستا توزیع یک جفت لاستیک با نرخ دولتی و روغن تشویقی به رانندگان حمل کالاهای اساسی از پایانه بار بندر امام از دو هفته قبل آغاز شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از توزیع ۱۶ هزار و ۷۰۰ لیتر روغن تشویقی در پایانه بار بندر امام خبر داد و گفت: تخصیص روغن تشویقی به تمامی رانندگان حمل کالاهای اساسی از مبدأ این بندر انجام می شود اما رانندگانی که حداقل تعداد پنج فقره بارنامه مربوط به حمل گندم، کنجاله سویا و جو مربوط به شرکت پشتیبانی امور دام و شرکت بازرگانی دولتی ایران از مبدأ بندر امام(ره) به تمام نقاط کشور با مجموع مسافت طی شده ۴۰۰۰ کیلومتر حمل کرده اند، می توانند با مراجعه به پایانه بار بندرامام خمینی (ره) نسبت به دریافت یک جفت لاستیک با نرخ دولتی اقدام کنند.

48

کد خبر 1542843

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =