۲ نفر
۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۱
توصیف جالب رسانه یونانی از انصاری فرد

فارس نوشت؛ سایت یونانی در گزارش پیش فصل باشگاه آ.اک به توصیف کریم انصاری فرد پرداخت و از نقاط قوت و ضعف ستاره ایرانی نوشت.

رسانه aek1924 یونانی نوشت که باشگاه آ.اک اکنون 2 مهاجم خوب در ترکیب دارد که هر کدام می‌توانند مهره کلیدی برای تیم محسوب شوند.

این رسانه یونانی از کریم انصاری فرد و سرخیو آرائوخو به عنوان گزینه‌های آ.اک برای خط حمله نام برد و از رقابت این 2 مهاجم برای رسیدن به ترکیب اصلی نوشت.

aek1924 در خصوص انصاری فرد نوشت که این بازیکن ایرانی نیمکت نشینی را اصلا دوست ندارد و می‌خواهد برای جایگاهش بجنگد. انصاری فرد در گذشته به علت نیمکت نشینی نقاط سیاهی را به ثبت رساند و به نظر می رسد عدم حضور او در ترکیب اصلی می‌تواند دردسر ساز شود.

این رسانه یونانی نوشت که انصاری فرد در بازی گذشته مقابل «وِلِز موستار» در انتخابی لیگ کنفرانس اروپا همین مسئله را نشان داد. بازیکن ایرانی به عنوان جانشین به زمین آمد ولی بسیار عصبانی بود و اصلا ذهنش آرامش لازم برای بازی کردن را نداشت. همین عدم تمرکز کریم باعث شد که 2 موقعیت که معمولا این بازیکن از دست نمی‌داد را از دست دهد و آ.اک از رسیدن به مرحله بعدی بازبماند.

با این حال رسانه یونانی aek1924 به تمجید از انصاری فرد پرداخت و نوشت که او بازیکن محوطه جریمه است و می‌داند چگونه حرکت کند و حریف را به قتل رساند.

شنبه 30 مرداد ماه سوپرلیگ یونان آغاز خواهد شد و باید دید کریم انصاری فرد چه عملکردی از خودش به ثبت خواهد رساند. احسان حاج صفی نیز دیگر نماینده ما در این تیم است و امیدواریم کاپیتان تیم ملی کشورمان نیز در آ.اک موفق ظاهر شود.

252 252

کد خبر 1543786

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =