وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کیست؟

نام حجت‌الله عبدالملکی به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی ابراهیم رئیسی به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نام حجت‌الله عبدالملکی که از سال ۹۰ به عنوان مدیر بنیاد دانشنامه اقتصاد اسلامی و مجری ویرایش اول دانشنامه در حال فعالیت است به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی ابراهیم رئیسی به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است؛ وی متولد فروردین ماه سال ۱۳۶۰ است که از این نظر جوان ترین فرد در کارگروه اقتصادی کابینه دولت سیزدهم است.

عبدالملکی کارشناس ارشد معارف اسلامی و اقتصاد خود را از دانشگاه امام صادق علیه السلام اخذ کرده است و دارای مدرک دکترای اقتصاد از دانشگاه اصفهان است و هچنین استاد دانشگاه و عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق علیه السلام نیز است.

وی از سال ۱۳۹۴ تاکنون در سمت دبیر شورای اقتصاد سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران فعالیت داشته است و طی سال های ۱۳۹۲- ۱۳۹۳ دبیر اندیشکده آمایش بنیادین- مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت بوده است و طی سال های ۱۳۸۶- ۱۳۹۰ معاون رئیس دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام بوده است و از سال ۹۰ تاکنون نیز مدیر بنیاد دانشنامه اقتصاد اسلامی و مجری ویرایش اول دانشنامه است.

223227

کد خبر 1544242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =