سرعت لجام گسیخته مبتلایان و بستریهای کرونا در جنوب غرب خوزستان/ فوت ۷ نفر دیگر

رییس دانشگاه علوم پرشکی آبادان گفت: آمار مبتلایان و بستری شدگان ناشی از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در منطقه جنوب غرب خوزستان (شهرستانهای آبادان، خرمشهر و شادگان) به سرعت در حال افزایش است.

شکراله سلمان زاده؛ در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۶۶۹ مورد جدید از ابتلای افراد به بیماری کووید ۱۹ در جنوب غرب خوزستان به ثبت رسیده که از این تعداد ۲۷۴ نفرشان مربوط به آبادان، ۱۹۷ نفرشان مربوط به خرمشهر و ۱۹۸ نفرشان مربوط به شادگان هستند.

وی افزود: از تعداد کل مبتلایان ثبت شده جدید به کووید ۱۹، ۶۱۴ نفرشان به صورت سرپایی (آبادان۲۴۱ نفر، خرمشهر۱۸۰ نفر و شادگان ۱۹۳ نفر) هستند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان تصریح کرد: همچنین طی روز گذشته ۷۷ نفر بستری و ۵۸ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شدند.

سلمان زاده؛ یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته ۷ نفر مبتلا به بیماری کووید ۱۹ فوت شدند که ۴ نفرشان آبادانی و ۳ نفرشان خرمشهری بودند.

به گفته ی وی، در حال حاضر ۴۰۴ مبتلای به بیماری کووید ۱۹ در بیمارستانهای جنوب غرب خوزستان بستری اند.

وی گفت: از ابتدای آغاز اپیدمی تاکنون۲۳۲ هزار و ۱۹۸ نفر به صورت سرپایی به مراکز بهداشتی منطقه مراکز کردند که از این تعداد ۱۴ هزار و ۴۱۷ نفرشان بستری و ۱۱ هزار و ۶۱۳ نفرشان نیز پس از دریافت خدمات درمانی و و بهبودی از بیمارستانها مرخص شدند.

48

کد خبر 1544508

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =