برنامه وزیر پیشنهادی رئیسی برای افزایش توان موشکی و پهپادی کشور

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: وزیر دفاع پیشنهادی دولت سیزدهم با حضور در فراکسیون دفاع مجلس شورای اسلامی به تشریح مهم ترین اولویت‌های دفاعی خود پرداخت.

امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع پیشنهادی دولت سیزدهم که برای حضور در فراکسیون دفاع مجلس شورای اسلامی صبح امروز وارد مجلس شورای اسلامی گردید در بدو ورود، با حضور در مزار شهدای گمنام ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل برای علو درجات شهدای گمنام مجلس شورای اسلامی قرائت فاتحه نمود.

امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی در این جلسه با اشاره به تدابیر و فرامین فرماندهی معظم کل قوا، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و قانون تشکیل وزارت دفاع و سند چشم انداز بیست ساله کشور و به خصوص سند چشم انداز نیروهای مسلح تصریح کرد، پویایی، پیچیدگی و تلاطم در روند تغییر در معادلات نظم و امنیت منطقه‌ای و الگوی احتمالی بحران‌ها و منازعات و جنگ‌های آینده در ادامه پیچ تاریخی و از جمله افزایش فشارهای استکبار جهانی و اذناب منطقه‌ای آنان در ابعاد مختلف سیاسی، روانی، فرهنگی و اقتصادی ما را در ادامه مسیر ارتقاء قدرت بازدارندگی مصمم‌تر و قاطع‌تر می‌نماید.

امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی با تحلیل و تبیین محیط راهبردی جمهوری اسلامی ایران افزود: عمق راهبردی جمهوری اسلامی امروز نسبت به دو دهه گذشته تغییری شگرفی کرده و مسیر نوید بخشی را برای تولید و بازتولید قدرت برای ایفای نقش در منطقه و فرامنطقه پیش روی کشور قرار داده است.

وزیر دفاع پیشنهادی دولت سیزدهم خاطرنشان ساخت: حفظ و ارتقاء عوامل تولید فناورانه قدرت دفاعی برتر ساز با تاکید بر توان موشکی پدافند هوایی پهبادی سایبری و رزم نوین از اولویت‌های وزارت دفاع خواهد بود.

27219

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1545110

برچسب‌ها