موسی قربانی نماینده قائنات از «اصلاحات»، «فتنه 88» و «جریان انحرافی» به عنوان سه جریان در ضدیت با اصل نظام یاد کرد.

به گزارش خبرآنلاین، وی در نطق امروز خود با اشاره به دغدغه​هایی که از اقدامات خلاف انقلاب و اسلام و نظام از سوی یک جریان خاص وجود دارد، گفت: نگرانی زمانی بیشتر می​شود که در میان برخی مسئولین کشور برخی خود به این مسائل دامن بزنند و یا اینکه با نظر موافق انها این کار انجام شود یا اینکه حداقل ظاهرا به مخالفت با آن نمی​پردازند.

وی به سه جریان در مقابله با نظام اشاره کرد و خطاب به همکارانش گفت: غائله به اصطلاح «اصلاحات» را به یاد آورید که نمایندگانش در مجلس ششم به صراحت گفتند که انتخابات مجلس هفتم را برگزار نمی​کنند و وزارت کشور هم زیر بار آن نمی​رفت. نمایندگانشان تحصن کرده و از جیب بیت​المال ولخرجی می کردند و منتظر بودند حامیانشان در بیرون از مجلس، نظام را سرنگون کنند.

وی از فتنه 88 نیز یاد کرد و گفت: برخی با شعار طرفداری از امام می​خواستند ارزش​های انقلاب را زیر سوال برده و کاری را که اصلاح طلبان به سرانجام نرسانده بودند، را به نتیجه برسانند.

قربانی از سومی جریان به عنوان «جریان انحراف» یاد کرد و گفت: آنها هم همان رسالت اصلاح طلبان و فتنه گران پس از انتخابات را دارند و عملکردشان در راستای نابودی نظام است.

به گفته وی، در تمامی این مقاطع، تنها جایگاه ولی فقیه بود که کشور را از تلاطم نجات داده و به ساحل آرامش رساند. کما اینکه دستور برگزاری انتخابات مجلس هفتم را دادند و پس از فتنه 88 نیز علی رغم برخی شعارهای تند از فریادهای «مرگ بر» گرفته و غیره، ایشان با سرانگشت تدبیرشان کاری کردند که سران فتنه خودشان دفن شوندو از چشم مردم بیفتند.

قربانی یادآورشد که تدبیر امروزی مقام معظم رهبری مبنی بر علنی نشدن اختلافات میان قوا هم مسائل اخیر را مرتفع خواهد کرد.

/2929

کد خبر 154811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • سیامک IR ۰۷:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۱
  0 0
  بد نبود کمی هم راجع به مشکلات مردم قائنات افاضات میفرمودین افسوس که چاپلوسی سکه رایج مسئولین شده است
 • بدون نام IR ۰۸:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۱
  0 0
  چطور توهين ديگران رو منتشر ميکنيد،مصداق کامل نون به نرخ روز خوردن
 • بدون نام IR ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۱
  0 0
  هر جریانی که بگه بالای جشمتان ابروست ضد نظام است