حتی ما هم مقصر هستیم آقای پولادگر!

در ناکامی تکواندو در المپیک همه مقصر هستند غیر از یک نفر!

نشسته اند و تشکیل جلسه داده اند تا به این نتیجه برسند که دلایل ناکامی تیم ملی در توکیو چه بوده است،جالب اینکه پس ازمدت ها تحقیق و مطالعه تنها کسی که هیچ نقشی در ناکامی ها نداشته است فدراسیون و شخص پولادگر بوده است.
دلایل ناکامی از نگاه فدراسیون تکواندو را ببینید:

1:کرونا
 

انگار که کرونا فقط یقه ایران را گرفته بوده و سایر کشورهای جهان با آن درگیر نبوده اند.چطور کرونا روی ورزشکاران سایر کشورها تاثیر نگذاشته و چطور آنها توانستند به مدال های طلا،نقره و برنز برسند؟

2:تمرینات انفرادی آرمین هادی پور،مصدومیت این ورزشکار و اشتباه فدراسیون پزشکی - ورزشی

مصدومیت جزو جدانشدنی از ورزش است و ممکن است در هر زمانی و هر مکانی رخ بدهد.آیا مطمئن هستید که اگر هادی پور در اردوهای تیم ملی بود مصدوم نمی شد؟این چه استدلال اشتباهی است که چون او تنهایی تمرین کرده مصدوم شده است؟دلیل دیگر شما تشخیص اشتباه کمیته تخصصی فدراسیون پزشکی - ورزشی است که بدون شک آنها از خودشان دفاع خواهند کرد.

3:اضافه وزن،ضعف جسمانی و روانی میرهاشم حسینی

دیواری کوتاه تر از میرهاشم حسینی گیر نیاورده اید.ضعف جسمانی و روانی او در روز مسابقه را دلیل ناکامی اش عنوان کرده اید.البته ابتدا عنوان کرده اید اضافه وزن!اگر اضافه وزن داشته و سر وزن نبوده چطور در روز وزن کشی مجوز مسابقه را دریافت کرده است؟می گویید میرهاشم ضعف جسمانی و روانی در روز مسابقه داشته است.این وظیفه چه کسی است که ورزشکارش را در این شرایط و از هر لحاظی آماده نگه دارد؟

4:ضعف تاکتیکی ورزشکاران و نبود نظارت فنی

می خواهید ورزشکار و سرمربی را خراب کنید هیچ اشکالی ندارد اما نیایید از ضعف تاکتیکی ورزشکاران و نبود نظارت فنی بگویید.این نفرات همان هایی بوده اند که در دوره های قبلی برای ایران افتخار آفرینی کرده اند.جالب اینجاست که در این بین همه کاسه و کوسه ها سر ورزشکار شکسته است و انگشت اتهام به سمت آنها نشانه رفته است.


5:شما خوب هستید آقای پولادگر و ما مقصر!

نکته جالب اینجاست که در بین همه دلایلی که برای ناکامی در توکیو آورده اید همه مقصر هستند غیر از رییس فدراسیون.بدون شک می آیید و از این می گویید که رییس دیگر باید چه کار کند؟اگر این را بگویید لبخند ملیحی می زنیم و می گوییم باشد،باشد شما بهترین هستید و شما هیچ نقشی در این همه ناکامی نداشتید.حتی ما هم مقصر هستیم اما شما نه!
 

251 251

کد خبر 1549258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • کوروش IR ۱۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
  33 1
  سند فدراسیون تکواندو رو هم بنام پولادگر بزننو خلاص. رو که نیس ......
 • رضا IR ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
  28 4
  اي كاش شهامت داشتند و مي نوشتند و مي نوشتيد علت فرار كردن ورزشکاران تکواندو چه بوده؟ فشارهاي فوق العاده ايدئولوژيك اقاي پولادگر باعث فراري دادن همه شده است. تا ايشان هست تكواندو ايران در حد درجه 2 باقي خواهد ماند.
  • آرش IR ۱۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
   6 20
   يادتان رفته همين پولادگر تكواندوي ايران رو از درجه 3و4 به درجه اول رسوند.
  • ایلیا IR ۰۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۷
   0 2
   حرف شما درست ولی امثال کیمیا علیزاده میتونستن همون اول مشکلاتشون رو بگن،هر دفعه ازش پرسیدن مشکلی هست میگفت نه همه چیز عالیه وقتی که رفت گفت اون موقع مجبورم کرده بودن/:
 • IR ۱۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
  20 1
  این پولادگر چرا دست از سر تکواندو برنمیداره ؟
 • حمید IR ۱۶:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
  20 1
  پولادگر نگو بگو نابودگر
 • حسین IR ۱۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
  16 0
  وااای این پولادگر ول کن فدراسیون نیست واقعا قحط الرجال داریم مگه ما هیچکس نیست جلوش را بگیره چندین ساله ول کن هم نیست . همه استعدادها را پروند اعتراض هم فایده نداره در ضمن پولادگر هر کاری هم کرده باشه قرار نیست مادام العمر رئیس باشه به کسی هم پاسخگو نباشه.
 • لیلا IR ۱۹:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
  4 0
  برای نجات تکواندو از مسئولان کانون که هم دلسوزند و هم کارنامه تخصصی بالایی دارند دعوت کنید.
 • فرهاد CA ۱۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
  2 0
  این روش مرسوم تک تک مسئولین ورزش در نظام است ، چرا تعجب میکنید
 • IR ۲۰:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
  2 0
  وقتی به جای برنامه ریزی مدیریت و مربیگری تمرکز بر تک ستاره ها باشه همین میشه