مهر نوشت:

حجت الاسلام سید محمد سیعدی در خطبه های این هفته نماز جمعه قم که در حرم مطهر حضرت معصومه برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت: کسانی که امروز مکتب ایرانی، کوروش، تخت جمشید و احیاء جشن های نوروزی را مطرح می کنند هدف آنها این است که اسلام را از صحنه خارج کنند و این نقشه ها ادامه سیاست ننگین انگلیس است.

گزیده سخنان وی را در ادامه می​خوانید:

  • دشمنان قرآن ما را آتش می زنند اما منشور کوروش را به ما می دهند تا در کشور به نمایش بگذاریم و با طرح مسائل رمالی و جن گیری می خواهند رابطه جوانان را با اسلام ناب قطع کنند. آنها هم از کوروش دم می زنند و هم نزدیک شدن زمان ظهور را مطرح می کنند و اینگونه می خواهند القا کنند که دیگر نیازی به حوزه و مراجع تقلید نیست اما همه این نقشه ها به برکت قیام امام خمینی خنثی خواهد شد.
  • استعمارگران در طول 150 سال نقشه کشیدند و نیروهای نظامی خود را به کار گرفتند و مزدوران داخلی و خارجی را بسیج کردند تا از حضور و نفوذ یک میلیارد مسلمان در جهان جلوگیری کنند.
  • برخی می خواستند در راستای کاهش تعطیلات کشور روز 15 خرداد را هم از تعطیلات خارج کنند اما باید دانست که 15 خرداد یک روز نیست بلکه نماد بازگشت اسلام و قرآن بر روی صحنه است و به گفته امام تا ابد باید زنده بماند.
  • ملت ایران با حفظ وحدت و پیروی از رهبر معظم انقلاب و عنایت مسئولین نظام راه نورانی امام را ادامه می دهند و فریب توطئه گران را نخواهند خورد.
  • خطر همواره و برای همه افراد در کمین است و مجلس نیز نیازمند نظارت است و هدف از آن نیز طهارت این نهاد مقدس است که به فرموده امام مجلس عصاره فضائل ملت است.
  • برخی افراد به زن به چشم ابزاری نگاه می کنند که این امر بسیار دردناک است. هیچ انسان مسلمانی از به تاراج رفتن حریم خود استقبال نمی کند و در این عرصه نیز باید تلاش کرد تا جلوی توطئه دشمنان گرفته شود.

/2929

کد خبر 155145

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =