تسریع در تکمیل کنارگذر شمالی و قطار شهری کرج یک مطالبه جدی مردمی است

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: شورای اسلامی و شهردار جدید کرج همت والایی برای آبادانی و رفاه مردم این کلانشهر دارند و ما هم در این مسیر همراهی ویژه ای خواهیم داشت.

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ « عزیزاله شهبازی» در بازدید از روند پیشرفت پروژه کمربندشمالی کرج که روز دوشنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه بر اساس وظیفه ذاتی خود به عنوان نماینده عالی دولت در استان به صورت مستمر و مداوم از پروژه های استان دیدن می کنم، افزود: البرز به دلیل موقعیت استراتژیک و اهمیتی که برای کشور دارد، دارای پروژه های مهم و موثری است.

وی ادامه داد: در این بازدید که با همراهی شهردار و رییس شورای اسلامی شهر کرج از کمربند شمالی کرج صورت گرفت، شاهدیم طی چند سال اخیرتلاش های بسیاری معطوف شد تا این مطالبه مهم مردمی به سرانجام برسد.

شهبازی گفت: کنارگذر شمالی کرج مشکلاتی برای تهیه مصالح داشته که تغییر قیمت ها و همچنین تحریم های ناجوانمردانه مانعی بر سر این راه محسوب می‌شود.
وی افزود: در دیدارهایی که با شهردار و اعضای شورای شهر کرج داشتم دو پروژه مهم کنارگذر شمالی و قطار شهری کرج را به عنوان مهمترین مطالبه مردمی مطرح کرده و درخواست داشتم که با اهتمام ویژه برای تکمیل آنها اقدام شود.
استاندار البرز اضافه کرد: شورای اسلامی و شهردار جدید کرج همت والایی برای آبادانی و رفاه مردم این کلانشهر دارند و ما هم در این مسیر همراهی ویژه ای خواهیم داشت.

46

کد خبر 1552218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =