واگذاری بیش از ۳۰۰۰ اشتراک رایگان گاز به مددجویان کمیته امداد لرستان

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان از واگذاری ۳۰۹۱ اشتراک رایگان گاز از سال ۱۳۹۹ تاکنون به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی، خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ، مساجد ، حسینیه ها ، حوزه علمیه و مدارس خیر ساز در نقاط مختلف شهری و روستایی این استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، کرم گودرزی در این رابطه گفت : از سال ۹۹ تاکنون ، ۲۷۹۸ انشعاب گاز برای خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی ، ۲۳۶ انشعاب به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران ، ۵۳ انشعاب گاز به مساجد ، حسینیه ها و حوزه علمیه و ۴ انشعاب گاز به مدارس خیر ساز به صورت رایگان ارائه شده است.

گودرزی اظهار داشت: این شرکت در راستای انجام وظایف قانونی و مسئولیت‌های اجتماعی، کمک به رفع محرومیت‌ های استان و توسعه متوازن نعمت گازدرجامعه این مهم را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با اعلام اینکه این اقدام در تمامی ادارات گازرسانی استان انجام می شود، افزود: مددجویان نهادهای حمایتی درصورتی که تا کنون از این امتیاز استفاده نکرده اند می توانند با دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به اداره گازمنطقه ؛ در زمان اشتراک پذیری از این امتیاز فقط برای یکبار استفاده نمایند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1552521

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =