کلاس‌های دانشگاه آزاد از اول مهرماه به صورت مجازی برگزار می‌شود

ایرنا نوشت: سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تداوم آموزش مجازی تصمیمی است که تا کنون برای بازگشایی دانشگاه در مهر ماه گرفته شده است، دانشگاه در این خصوص تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کروناست.

احمد حیدری روز جمعه در این زمینه افزود: دانشگاه آزاد آمادگی بازگشایی مدارس به صورت حضوری و مجازی را دارد، تصمیم گیرنده در این خصوص ستاد ملی مقابله با کرونا است.

وی ادامه داد: تصمیمات ستاد مقابله با کرونا برای بازگشایی دانشگاه در دستور کار قرار می گیرد؛ چرا که دانشگاه در این زمینه تصمیم گیرنده نیست.

مراکز آموزشی دانشگاه ها پس از شیوع ویروس کرونا از اسفند ماه سال ۹۸ تا کنون تعطیل شده اند و آموزش‌ها از این زمان به صورت مجازی دنبال شده است. 

واکسیناسیون اعضای هیات علمی در حال انجام است

سخنگوی دانشگاه آزاد همچنین درباره واکسیناسیون دانشجویان اظهار داشت: دانشگاه آزاد ۳۰۰ مرکز برای واکسیناسیون آماده کرده و واکسیناسیون هیات علمی درحال انجام است.

وی ادامه داد: در حال حاضر منتظر واکسن هستیم تا واکسیناسیون دانشجویان هم آغاز شود، وزارت بهداشت در جریان مطالبه ما برای واکسیناسیون دانشجویان هست و این وزارتخانه همکاری خوبی هم با دانشگاه داشته است.

سخنگوی دانشگاه آزاد یادآورشد: هر زمان وزارت بهداشت اعلام کند، واکسیناسیون دانشجویان آغاز می‌شود.

حیدری خاطرنشان کرد: شیب تهیه واکسن در کشور رو به بهبود است و امید است به زودی واکسیناسیون دانشجویان هم آغاز شود. نیروهای دانشگاه در این مراکز توانایی واکسیناسیون کارکنان و اعضای هیات علمی، دانشجویان و بخشی هم ظرفیت مردمی را دارند.

47231

کد خبر 1553319

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • شقایق ساتکین IR ۲۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۱۹
  0 4
  این لنتیو حضوری کنن دیگه اه
 • IR ۰۰:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
  0 3
  این دانشگاه با این وضعیت آموزش و کیفیت تدریس مجازی، واقعا شرم آور است. آقای حیدری، شرم کنید. اصولا آقای طهرانچی و تمام اطرافیان باید خجالت بکشند. چه طور جواب حق الناس را می دهید؟
 • IR ۰۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۰
  1 0
  بهتر که اصلا باز نشه. دانشجو رو بدبخت بیچاره کردند.